4.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus TUF Gaming VG279Q5A Monitör Fiyatları

ASUS TUF GAMING VG279Q5A 27″ 200Hz 0.3ms Gaming AI ELMB Sync Full HD Fast IPS Gaming (Oyuncu) Monitör 7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7399.00
ASUS TUF Gaming VG279Q5A 27 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

7.468,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 7468.03
ASUS TUF Gaming VG279Q5A 27 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

7.554,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 7554.82
ASUS TUF Gaming VG279Q5A 27 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör 7.399,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 7409
ASUS TUF Gaming VG279Q5A 27 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör 7.399,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 7409
ASUS TUF Gaming 27 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 7599.00
Asus Tuf Gamıng Vg279q5a 27 200hz 0.3ms Gaming Aı Elmb Sync Cece5asu0256

Satıcı: incehesap

7.730,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 7730.10
ASUS TUF Gaming 27 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

7.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 7909.00
Asus Tuf Gamıng Vg279q5a 27 200hz 0.3ms Gaming Aı Elmb Sync Cece5asu0256

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

7.997,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 7997.07
Asus Tuf Gamıng VG279Q5A 27 Fast IPS 1920X1080 0.3ms 200Hz 200Hz Dp HDMI Hoparlör Vesa 3yıl Elmb Sync, 99% Srgb, Gaming Aı Monitör - 200 Hz - 27 inç

Satıcı: PcKolik | 22 yorum

8.013,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 8013.50
ASUS TUF Gaming VG279Q5A 27 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

8.111,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

11 8111.04
Asus Tuf Gamıng Vg279q5a 27 İnc 200Hz 0.3Ms Hdmı Dp G-Sync Freesync Fhd Fast Ips Gaming Monitör

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

8.314,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 8314.40
Asus Tuf Gaming Vg279Q5A 27 Inç Full Hd Fast Ips Panel 200Hz 0.3Ms G-Sync Uyumluluğu Amd Freesync Oyuncu Monitörü Siyah

Satıcı: Betaplus Teknoloji

8.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 8909.00
ASUS TUF Gaming VG279Q5A 27 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Magic Teknoloji

9.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

14 9299.00
Asus Tuf Vg279Q5A 27 inç 1 ms 200 hz IPS Gaming Monitör 10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

15 10799.00
Asus TUF Gaming Vg279q5a 27" 200 Hz 0.3 ms FHD Adaptive Sync Fast IPS Oyuncu Monitörü 10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 10799.00
ASUS TUF Gaming VG279Q5A 27 inç 200Hz 0.3ms Full HD Adaptive Sync Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: BETA PLUS

11.190,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

17 11200
27 ASUS TUF GAMING VG279Q5A 0.3MS 200HZ AI ELMB SYNC FHD FAST IPS GAMING

Satıcı: Datasent

20.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

18 20000.00

Asus TUF Gaming VG279Q5A Monitör Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming VG279Q5A Monitör Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming VG279Q5A Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus TUF Gaming VG279Q5A Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.3 High Bit Rate 2 (HBR2)
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 614 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 453 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 193 mm
• Ekran Genişliği 614 mm
• Ekran Yüksekliği 368 mm
• Ekran Derinliği 59 mm
• Ekran Ağırlığı 3.7 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.5 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 30 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus TUF Gaming VG279Q5A Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.