4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Asus VU249HFI-W Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus VU249HFI-W Monitör Fiyatları

ASUS VU249HFI-W 23.8 IPS 1920x1080 1ms 100Hz 250cd VESA 3YIL

Satıcı: YBY Bilgisayar

7.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 7210
ASUS VU249HFI-W 24″ 100Hz 1ms Eye Care Hava İyonizeri Full HD IPS Monitör 7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7499.00
Asus VU249HFI-W 23.8 IPS Nano Iyon 1920X1080 1ms 100Hz 250CD HDMI Vesa

Satıcı: magicteknoloji

7.625,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 7625.07
ASUS VU249HFI-W 24″ 100Hz 1ms Eye Care Hava İyonizeri Full HD IPS Monitör

Satıcı: incehesap

7.652,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 7652.82
Asus VU249HFI-W 23.8 IPS Nano Iyon 1920X1080 1ms 100Hz 250CD HDMI Vesa

Satıcı: Hepsiburada

7.751,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 7751.12
Asus Vu249hfı-w 24 100hz 1ms Eye Care Hava İyonizeri Full Hd Cece5asu0206

Satıcı: incehesap

7.838,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 7838.10
ASUS VU249HFI-W 23.8 IPS NANO IYON 1920x1080 1ms 100Hz 250cd HDMI VESA 3YIL EYECARE PLUS DÜŞÜK MAVİ IŞIK FLICKER- FREE ÇERÇEVESİZ MONİTÖR

Satıcı: Magic Teknoloji

7.842,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 7842.56
ASUS VU249HFI-W 23.8 inç 100Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Beyaz Monitör 7.699,01 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 7709.01
ASUS VU249HFI-W 23.8 inç 100Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Beyaz Monitör 7.699,01 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 7709.01
ASUS VU249HFI-W 24" 100Hz 1ms Eye Care Hava İyonizeri Full HD IPS Monitör

Satıcı: incehesap

7.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 7929.00
Asus Vu249hfı-w 24 100hz 1ms Eye Care Hava İyonizeri Full Hd Cece5asu0206

Satıcı: magic

7.997,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 7997.07
Asus Vu249hfı-W 23.8 Ips Nano Iyon 1920X1080 1Ms 100Hz 250Cd Hdmı Vesa 3Yıl Eyecare Plus Düşük Mavi Işık Flıcker- Free Çerçevesiz Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

8.411,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 8411.40
ASUS VU249HFI-W 23.8 IPS NANO IYON 1920x1080 1ms 100Hz 250cd HDMI VESA 3YIL EYECARE PLUS DÜŞÜK MAVİ IŞIK FLICKER- FREE ÇERÇEVESİZ MONİTÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

8.438,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 8438.50
Asus Vu249hfı-W 23.8 Ips Nano Iyon 1920X1080 1Ms 100Hz 250Cd Hdmı Vesa 3Yıl Eyecare Plus Düşük Mavi Işık Flıcker- Free Çerçevesiz Monitör

Satıcı: ZmTeknoloji

8.531,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 8531.70
ASUS VU249HFI-W 24″ 100Hz 1ms Eye Care Hava İyonizeri Full HD IPS Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

8.597,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

15 8597.61
ASUS VU249HFI-W 23.8 IPS NANO IYON 1920x1080 1ms 100Hz 250cd HDMI VESA 3YIL EYECARE PLUS DÜŞÜK MAVİ IŞIK FLICKER- FREE ÇERÇEVESİZ MONİTÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

9.362,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 9362.15

Asus VU249HFI-W Monitör Fiyat Geçmişi

Asus VU249HFI-W Monitör Ürün Ailesi

Asus VU249HFI-W Monitör 23.8 İnç 7.200,00 TL
Asus VU279HFI-W Monitör 27 İnç 8.999,00 TL

Asus VU249HFI-W Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus VU249HFI-W Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Stant Rengi Beyaz

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 539 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 443 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 189 mm
• Ekran Genişliği 539 mm
• Ekran Yüksekliği 322 mm
• Ekran Derinliği 47 mm
• Ekran Ağırlığı 3.5 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Beyaz
• Arka Kapak Rengi Beyaz
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) B
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 9 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Seri Asus VU
• Barkod (EAN) 4711387629024

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus VU249HFI-W Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.