4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Asus VU279HFI-W Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus VU279HFI-W Monitör Fiyatları

Asus VU279HFI-W 27 IPS Nano Iyon 1920X1080 1ms 100Hz 250CD HDMI Vesa

Satıcı: Taskon

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 8999.00
ASUS VU279HFI-W 27 IPS 1920x1080 1ms 100Hz 250cd VESA 3YIL

Satıcı: TASKON

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 9009
ASUS VU279HFI-W 27″ 100Hz 1ms Eye Care Hava İyonizeri Full HD IPS Monitör 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 8999.00
ASUS VU279HFI-W 27" 100Hz 1ms Eye Care Hava İyonizeri Full HD IPS Monitör

Satıcı: incehesap

9.181,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 9181.62
Asus VU279HFI-W 27 IPS Nano Iyon 1920X1080 1ms 100Hz 250CD HDMI Vesa

Satıcı: Hepsiburada

9.241,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 9241.72
ASUS VU279HFI-W 27 inç 100Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Beyaz Monitör 9.060,34 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 9070.34
ASUS VU279HFI-W 27 inç 100Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Beyaz Monitör 9.060,34 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 9070.34
Asus Vu279hfı-w 27" 100hz 1ms Hdmı Fullhd Adaptive-sync Ips Vesa Monitör

Satıcı: incehesap

9.395,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 9395.10
Asus VU279HFI-W 27" 100Hz 1Ms HDMI FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: Magic Teknoloji

9.449,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 9449.06
Asus Vu279hfı-w 27" 100hz 1ms Hdmı Fullhd Adaptive-sync Ips Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

9.816,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 9816.88
Asus 27" Ips Vu279hfı-W Ips 1Ms 100Hz 1920X1080 Mavi Işık Filitreli Hava İyonizerli Çerçevesiz Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

9.997,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 9997.50
Asus Vu279hfı-W 27 Ips Nano Iyon 1920X1080 1Ms 100Hz 250Cd Hdmı Vesa 3Yıl Eyecare Plus Düsük Mavı Isık Flıcker- Free Çerçevesız Monıtör

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

10.125,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 10125.60
ASUS VU279HFI-W 27" 100Hz 1ms Eye Care Hava İyonizeri Full HD IPS Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

10.218,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 10218.87
Asus VU279HFI-W 27" 100Hz 1Ms HDMI FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

11.130,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 11130.82

Asus VU279HFI-W Monitör Fiyat Geçmişi

Asus VU279HFI-W Monitör Ürün Ailesi

Asus VU249HFI-W Monitör 23.8 İnç 7.200,00 TL
Asus VU279HFI-W Monitör 27 İnç 8.999,00 TL

Asus VU279HFI-W Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Asus VU279HFI-W Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Stant Rengi Beyaz

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 611 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 484 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 202 mm
• Ekran Genişliği 611 mm
• Ekran Yüksekliği 363 mm
• Ekran Derinliği 46 mm
• Ekran Ağırlığı 4.2 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.7 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Beyaz
• Arka Kapak Rengi Beyaz
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) B
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 10 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Seri Asus VU
• Barkod (EAN) 4711387629079

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus VU279HFI-W Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.