4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Asus VZ249HG Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus VZ249HG Monitör Fiyatları

ASUS VZ249HG 23,8" 1ms 120HZ Fhd IPS Gamıng Monıtör

Satıcı: Hepsiburada

4.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 4429.00
ASUS VZ249HG Oyuncu Monitörü, 23.8 inç, IPS, Full HD, 120Hz, 1ms MPRT, Adaptive Sync, Çerçevesiz, Düşük Mavi Işık, Flicker Free, Siyah

Satıcı: Magic Teknoloji

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

2 4209
23.8 ASUS VZ249HG 1MS 120HZ FHD IPS GAMING MONITÖR

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 4399.00
ASUS VZ249HG 23.8 IPS 1920x1080 1ms 120Hz 250cd HDMI VGA VESA 3YIL EYECARE,FLICKER-FREE,DÜŞÜK MAVİ IŞIK, 99%SRGB, ÇERÇEVESİZ MONİTÖR

Satıcı: Magic Teknoloji

4.399,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 4399.01
23.8 Asus Vz249hg 1ms 120hz Fhd Ips Gamıng Monıtör

Satıcı: sanaluygun55

4.409,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 4409.00
23.8 Asus Vz249hg 1ms 120hz Fhd Ips Gamıng Monıtör

Satıcı: dualpazar

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 4499.00
Asus 23.8" Ips Vz249hg 1Ms 120Hz Hdmı Gaming Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

4.584,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 4584.90
Asus 23.8" Ips Vz249hg 1Ms 120Hz Hdmı Gaming Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: ZmTeknoloji

4.653,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 4653.80
23.8 ASUS VZ249HG 1MS 120HZ FHD IPS GAMING MONITÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

4.686,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 4686.33
ASUS VZ249HG 23.8" 1 ms Full HD IPS 120 Hz 99%SRGB 3YIL Garanti Oyuncu Monitörü

Satıcı: magicteknoloji

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 4799.00
ASUS VZ249HG 23.8" 1 ms Full HD IPS 120 Hz 99%SRGB 3YIL Garanti Oyuncu Monitörü

Satıcı: sanaluygun

4.892,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 4892.12
ASUS VZ249HG 23.8 IPS 1920x1080 1ms 120Hz 250cd HDMI VGA VESA 3YIL EYECARE,FLICKER-FREE,DÜŞÜK MAVİ IŞIK, 99%SRGB, ÇERÇEVESİZ MONİTÖR

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.975,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 4975.14
Asus Eye Care 23.8'' 1ms Hdmi IPS (VZ249HG)

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

5.532,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 5532.06
Asus VZ249HG 23.8 IPS 1920X1080 1ms 120Hz 250CD HDMI VGA Vesa 3yıl Eyecare,flıcker-Free,düşük Mavi Işık, 99%srgb, Çerçevesiz Monitör - 1 ms - 120 Hz

Satıcı: teknoberk

5.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 5850.00
23.8 ASUS VZ249HG IPS 1MS 120HZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 FLICKER-FREE ÇERÇEVESİZ VESA SİYAH

Satıcı: ACF Teknoloji

6.994,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

15 6994.00

Asus VZ249HG Monitör Fiyat Geçmişi

Asus VZ249HG Monitör Ürün Ailesi

Asus VZ249HG Monitör 23.8 İnç 4.199,00 TL
Asus VZ279HG Monitör 27 İnç 5.499,00 TL

Asus VZ249HG Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus VZ249HG Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 538 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 380 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 210 mm
• Ekran Genişliği 538 mm
• Ekran Yüksekliği 313 mm
• Ekran Derinliği 39.6 mm
• Ekran Ağırlığı 2.22 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.69 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) C
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 12 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus VZ249HG Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Asus VZ249HG Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.