4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Asus VZ279HG Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Asus VZ279HG Monitör Fiyatları

ASUS VZ279HG Oyuncu Monitörü, 27 inç, IPS, Full HD, 120Hz, 1ms MPRT, Adaptive Sync, Çerçevesiz, Eye Care Plus, Düşük Mavi Işık, Flicker Free

Satıcı: Magic Teknoloji

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 5509
Asus VZ279HG 27" 1 MS 120 Hz IPS Oyuncu Monitörü

Satıcı: magic

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 5499.00
27 ASUS VZ279HG 1MS 120HZ IPS GAMING MONİTÖR

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 5699.00
Asus 27' 1ms Hdmi IPS Eye Care (VZ279HG)

Satıcı: Magic Teknoloji

5.699,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5699.01
Asus 27 VZ279HG 1ms 120HZ IPS Gamıng Monitör

Satıcı: Hepsiburada

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 5799.00
Asus VZ279HG 27" 1 MS 120 Hz IPS Oyuncu Monitörü

Satıcı: onlinealisverisyap

5.910,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 5910.22
Asus 27" Ips Vz279hg 1Ms 120Hz Hdmı Gaming Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: kasvabilişim

5.990,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5990.30
ASUS 27 VZ279HG 1MS 120HZ HDMI VGA IPS ÇERÇEVESİZ ULTRA SLIM

Satıcı: magicteknoloji

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5999.00
Asus Vz279hg 27" 120Hz 1Ms Vga+Hdmı Fullhd Adaptive-Sync Ips Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.145,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6145.60
27 ASUS VZ279HG 1MS 120HZ IPS GAMING MONİTÖR

Satıcı: netsipariş

6.337,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 6337.49
Asus 27' 1ms Hdmi IPS Eye Care (VZ279HG)

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.478,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 6478.63
ASUS 27 VZ279HG 1MS 120HZ HDMI VGA IPS ÇERÇEVESİZ ULTRA SLIM

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 6549.00
27 Asus VZ279HG IPS 1ms 120HZ 1xvga 1xhdmı Fhd 1920X1080 Flıcker-Free Çerçevesiz Vesa Siyah - Diğer

Satıcı: Dualpazar

6.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 6900.00
Asus Eye Care 27'' 1ms Hdmi IPS (VZ279HG)

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

7.109,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

14 7109.78
27 ASUS VZ279HG IPS 1MS 120HZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 FLICKER-FREE ÇERÇEVESİZ VESA SİYAH

Satıcı: ACF Teknoloji

9.536,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

15 9536.30

Asus VZ279HG Monitör Fiyat Geçmişi

Asus VZ279HG Monitör Ürün Ailesi

Asus VZ249HG Monitör 23.8 İnç 4.199,00 TL
Asus VZ279HG Monitör 27 İnç 5.499,00 TL

Asus VZ279HG Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Asus VZ279HG Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +23 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 610 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 421 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 210 mm
• Ekran Genişliği 610 mm
• Ekran Yüksekliği 353 mm
• Ekran Derinliği 39.6 mm
• Ekran Ağırlığı 2.67 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.18 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) C
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 14 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 25 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Asus VZ279HG Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.