3.2 (2 oy) / Yorum Yaz

BenQ MA270U Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

BenQ MA270U Monitör Fiyatları

Benq MA270U 27" 5 MS 60 Hz 4K IPS Monitör

Satıcı: irea

26.318,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 26318.07
Benq MA270U 27" 5 MS 60 Hz 4K IPS Monitör

Satıcı: apexdigital

26.969,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 26969.07
BenQ MA270U 27'' 4K UHD IPS 2XHDMI USB C HDR 400 MacBook Pro Ve MacBook Air Destekli Monitör - Gümüş

Satıcı: APEX DİGİTAL | 2 yorum

27.598,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 27598.54
BenQ 27" MA270U 5ms 60Hz HDMI IPS Pivot 4K Monitör 27.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 28009
BenQ MA270U 27'' 4K UHD IPS 2XHDMI USB C HDR 400 MacBook Pro Ve MacBook Air Destekli Monitör

Satıcı: Amazon.com.tr

28.129,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

5 28139.03
BENQ 27" MA270U 4K 5MS 60Hz (2xHDMI+1xTYPC) AIRPLAY IPS MONİTÖR

Satıcı: Irea

28.129,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 28129.03
BenQ MA270U 27'' 4K UHD IPS 2XHDMI USB C HDR 400 MacBook Pro Ve MacBook Air Destekli Monitör - Gümüş

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

28.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 28299.00
Benq Ma270U 27'' 4K UHD IPS 2Xhdmi USB C HDR 400 MacBook Pro ve Air Destekli Monitör 28.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 28299.00
MA270U 27'' UHD 4K IPS 2XHDMI USB C HDR 400 MacBook Pro ve MacBook Air Destekli Monitör 28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 29009
BENQ 27" MA270U 4K 5MS 60Hz (2xHDMI+1xTYPC) AIRPLAY IPS MONİTÖR

Satıcı: netsipariş

30.309,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 30309.30
Benq 27 4K Uhd Ips 2Xhdmı Usb C Hdr 400 Macbook Pro Ve Macbook Air Destekli - Ma270u

Satıcı: Netsiparis

31.695,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 31695.00
Benq Ma270u 27" 5 Ms 4K Pivot Ips 60 Hz Monitör

Satıcı: Kraft Online

32.334,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 32334.50

BenQ MA270U Monitör Fiyat Geçmişi

BenQ MA270U Monitör Ürün Ailesi

BenQ MA270U Monitör 27 İnç 26.318,07 TL
BenQ MA320U Monitör 31.5 İnç 31.363,79 TL

BenQ MA270U Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

BenQ MA270U Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -15 º
• Swivel Aralığı (+) +15 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 115 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.8 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 560.1 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 220.2 mm
• Ekran Genişliği 613.8 mm
• Ekran Yüksekliği 367.7 mm
• Ekran Derinliği 83.5 mm
• Ekran Ağırlığı 5.14 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 8.2 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Gümüş
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 45 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 220 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 40 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BenQ MA270U Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.