4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

BenQ MA320U Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

BenQ MA320U Monitör Fiyatları

BENQ MA320U 32'' 4K UHD IPS 2XHDMI USB C P3 renk HDR 600 MacBook Pro/Air Destekli Pivot Monitör - Beyaz

Satıcı: APEX DİGİTAL | 6 yorum

31.363,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 31363.79
BenQ MA320U 32' 4K UHD IPS 2XHDMI USB C HDR 600 MacBook Pro Ve MacBook Air Destekli Monitör

Satıcı: Irea

32.009,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 32009.03
BenQ MacBook Pro/Air için MA320U 32 inç 4K 3840x2160 ekran, 90 W USB-C, Mac renk eşleştirme, Mac'te parlaklık ve ses kontrolü, ayarlanabilir ayak, P3 renk gamı.

Satıcı: oktostore

32.120,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 32130.59
Benq Ma320u Apple Uyumlu MacBook Pro Ve Apple Uyumlu MacBook Air İçin 32 İnç 4k Uhd Monitör

Satıcı: Oktostore

32.166,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 32166.54
BENQ MA320U 32'' 4K UHD IPS 2XHDMI USB C P3 renk HDR 600 MacBook Pro/Air Destekli Pivot Monitör - Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

32.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 32499.00
MA320U 32'' UHD 4K IPS 2XHDMI USB C P3 Renk HDR 600 MacBook Pro/Air Destekli Pivot Monitör 32.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 32509
BenQ 31.5" MA320U 5ms 60Hz HDMI IPS Pivot 4K Monitör 32.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 32609
BENQ 32" MA320U 4K 5MS 60Hz (2xHDMI+1xTYPC) AIRPLAY IPS MONİTÖR

Satıcı: netsipariş

35.064,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 35064.82
Benq 32" 4K Uhd Ips 2Xhdmı Usb C Hdr 400 Macbook Pro Ve Macbook Air Destekli - Ma320u

Satıcı: Netsiparis

36.518,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 36518.50
Benq Ma320u 31.5" 5 Ms 4K Pivot Ips 60 Hz Monitör

Satıcı: Kraft Online

36.988,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 36988.10
BENQ 32" MA320U 4K 5MS 60Hz (2xHDMI+1xTYPC) AIRPLAY IPS MONİTÖR

Satıcı: netsiparis

37.233,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

11 37233.89

BenQ MA320U Monitör Fiyat Geçmişi

BenQ MA320U Monitör Ürün Ailesi

BenQ MA270U Monitör 27 İnç 26.318,07 TL
BenQ MA320U Monitör 31.5 İnç 31.363,79 TL

BenQ MA320U Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

BenQ MA320U Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -15 º
• Swivel Aralığı (+) +15 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 115 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 714.5 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 608.8 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 220.2 mm
• Ekran Genişliği 714.5 mm
• Ekran Yüksekliği 424.4 mm
• Ekran Derinliği 82.7 mm
• Ekran Ağırlığı 6.05 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 9.1 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Gümüş
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 33 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 50 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 250 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 45 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BenQ MA320U Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

BenQ MA320U Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.