4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell P2725QE Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Dell P2725QE Monitör Fiyatları

Dell P2725qe 27 3840X2160 4K Uhd 100Hz 5Ms Hdmı Dp Type-C Rj45 Ips Monitör

Satıcı: EVOTECH STORE

20.805,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 20805.00
Dell P2725qe 27 3840x2160 4k Uhd 100hz 5ms Hdmı Dp Type-c Rj45 Ip

Satıcı: EbrarBilgisayar

21.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 21239.00
Dell P2725qe 27 3840x2160 4k Uhd 100hz 5ms Hdmı Dp Type-c Rj45 Ip

Satıcı: ülgenbilgisayar

21.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 21240.00
Dell P2725QE 27 3840x2160 4K UHD 100Hz 5ms HDMI DP Type-C RJ45 IPS Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

21.339,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 21339.03
Dell P2725QE 27 3840x2160 4K UHD 100Hz 5ms HDMI DP Type-C RJ45 IPS Monitör

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

21.679,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 21679.50
Dell Pro 27 Plus 4K USB-C Hub Monitör - P2725QE 3840x2160 100Hz 5ms IPS DP HDMI Pivot VESA 90W PD RJ-45 1Gbit

Satıcı: EbrarBilgisayar

21.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 21709
Dell 27" Pro Plus 4K P2725Qe 27 3840X2160 4K Uhd 100Hz 5Ms Hdmi Dp Type-C Rj45 İps Monitör

Satıcı: EVOTECH STORE | 3 yorum

22.055,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 22055.72
Dell P2725QE 27 3840x2160 4K UHD 100Hz 5ms HDMI DP Type-C RJ45 IPS Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

23.663,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 23663.04
Dell Pro 27 Plus 4K P2725qe 27 3840X2160 4K Uhd 100Hz 5Ms Hdmı Dp Type-C Rj45 Ips Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

23.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 23849.00
Dell P2725QE 27 3840x2160 4K UHD 100Hz 5ms HDMI DP Type-C RJ45 IPS Monitör

Satıcı: EASTECH

24.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 24419.00
Dell 27" Pro Plus 4K P2725QE 27 3840x2160 4K UHD 100Hz 5ms HDMI DP Type-C RJ45 IPS Monitör

Satıcı: SMALLMAN

26.676,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 26676.00
Dell P2725QE 27'' 5ms 4K Hdmi Dp Type-C IPS

Satıcı: UZMANLARPC

26.965,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 26965.36
Dell P2725QE 27 3840x2160 4K UHD 100Hz 5ms HDMI DP Type-C RJ45 IPS Monitör

Satıcı: kuralay

29.002,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 29002.00
Dell 27" IPS Pro Plus P2725QE 5ms 100HZ Hdmı-Dp Typec Pıvot Kurumsal Monitör 3840X2160

Satıcı: ZmTeknoloji

29.579,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 29579.50
27 DELL PRO P2725QE 4K 5MS 100HZ HDMI+DP PIVOT LED MONITOR

Satıcı: ACF Teknoloji

31.860,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

15 31860.00

Dell P2725QE Monitör Fiyat Geçmişi

Dell P2725QE Monitör Ürün Ailesi

Dell P2725QE Monitör 27 İnç 20.805,00 TL
Dell P3225QE Monitör 31.5 İnç 28.848,57 TL

Dell P2725QE Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Dell P2725QE Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 612.5 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 535.7 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 192.16 mm
• Ekran Genişliği 612.5 mm
• Ekran Yüksekliği 356.55 mm
• Ekran Derinliği 49.99 mm
• Ekran Ağırlığı 4.62 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.6 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 200 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.4 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Seri Dell P
• Barkod (EAN) 5397184962497

Dell P2725QE Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.