4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell P3225QE Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Dell P3225QE Monitör Fiyatları

Dell Pro Plus P3225qe 31.5" 100hz 5ms Hdmı+dp+usb-c+rj45 Uhd Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: ülgenbilgisayar

28.848,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 28848.57
Dell Pro Plus P3225qe 31.5" 100hz 5ms Hdmı+dp+usb-c+rj45 Uhd Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: eastech

28.909,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 28909.36
Dell Pro Plus P3225QE 31.5" 100Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C+RJ45 UHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

28.973,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 28973.90
Dell Pro 32 Plus 4K USB-C Hub Monitör - P3225QE 3840x2160 100Hz 5ms IPS DP HDMI Pivot VESA 90W PD RJ-45 1Gbit

Satıcı: EastechTeknoloji

29.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

4 29999
Dell 31.5" IPS P3225QE 5ms 100HZ Hdmı-Dp Typec Kurumsal Monitör 3840X2160

Satıcı: ülgen bilgisayar

30.008,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 30008.20
Dell Pro Plus P3225QE 31.5" 100Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C+RJ45 UHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

31.524,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 31524.03
Dell P3225QE 31.5" 5ms 100Hz 4K UHD 3840x2160 HDMI Type-C USB RJ45 Asansör Pivot IPS LED

Satıcı: EASTECH

32.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 32039.00
Dell 31.5" IPS P3225QE 5MS 100HZ HDMI-DP TYPEC KURUMSAL MONİTÖR 3840X2160

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

32.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 32299.00
Dell 31.5" Ips P3225qe 5Ms 100Hz Hdmı-Dp Typec Kurumsal Monitör 3840X2160

Satıcı: onlinealisverisyap

33.209,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 33209.60
Dell Pro P3225qe 31.5 5Ms 4K Hdmi Dp Type-C Ips

Satıcı: Netsiparis

33.247,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 33247.40
Dell Pro P3225QE 31.5'' 5ms 4K Hdmi Dp Type-C IPS

Satıcı: EASTECH | 2 yorum

33.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 33319.00
Dell Pro Plus P3225QE 31.5" 100Hz 5Ms HDMI+DP+USB-C+RJ45 UHD IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: netsiparis

33.898,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 33898.66
Dell P3225QE 31.5'' 5ms 4K Hdmi Dp Type-C IPS

Satıcı: UZMANLARPC

34.653,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 34653.12

Dell P3225QE Monitör Fiyat Geçmişi

Dell P3225QE Monitör Ürün Ailesi

Dell P2725QE Monitör 27 İnç 20.805,00 TL
Dell P3225QE Monitör 31.5 İnç 28.848,57 TL

Dell P3225QE Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Dell P3225QE Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 713.4 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 619 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 215 mm
• Ekran Genişliği 713.4 mm
• Ekran Yüksekliği 413.15 mm
• Ekran Derinliği 49.95 mm
• Ekran Ağırlığı 6.65 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 9.55 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 28 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.4 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Seri Dell P
• Barkod (EAN) 5397184962527

Dell P3225QE Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.