3.6 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell SE2425H Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dell SE2425H Monitör Fiyatları

Dell SE2425H 24 75Hz 5ms HDMI VGA Freesync 2 LED Monitör

Satıcı: Batı Teknoloji | 42 yorum

4.278,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 4278.00
Dell Mon Led 23.8"1920X1080 5MS V GA HDMI SE2425H

Satıcı: YEDİGÜN STORE

4.048,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 4058.99
Dell 23.8" Se2425h 75hz 5ms Hdmı+vga Freesync Fhd Led Monitör

Satıcı: ybbilgisayar

4.182,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 4182.21
Dell 23.8" Se2425h 75hz 5ms Hdmı+vga Freesync Fhd Led Monitör

Satıcı: bilmakbilgisayar

4.183,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 4183.14
Dell 23.8 Inc Se2425H 75Hz 5Ms (Hdmi+Vga) Freesync Fhd Led Monitör

Satıcı: Derin Bilişim

4.208,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 4208.83
Dell 23.8" Se2425H 75Hz 5Ms (Hdmı+Vga) Freesync Fhd Led Monitör

Satıcı: KOÇPA BİLİŞİM SİSTEMLERİ

4.364,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 4364.03
23.8 Dell SE2425H LED Fhd 5ms 75HZ HDMI VGA - Siyah

Satıcı: MYK-IN TECH

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 4399.00
Dell 23.8" Va Se2425h 5Ms 75Hz Hdmı Ev İş Monitörü 1920X1080

Satıcı: onlinealisverisyap

4.526,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 4526.80
Dell SE2425H 23.8 inç 75Hz 5ms Full HD VA Monitör - 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi 4.349,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4359
Dell SE2425H 23.8 inç 75Hz 5ms Full HD VA Monitör - 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi 4.349,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4359
Dell 23.8" Va Se2425h 5Ms 75Hz Hdmı Ev İş Monitörü 1920X1080

Satıcı: ZmTeknoloji

4.594,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 4594.90
Dell SE2425H 23.8 İnç Full HD 75Hz 5ms HDMI VGA IPS Monitör

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

4.675,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 4675.56
SE2425H 23.8" 75Hz 5ms FHD VA Monitör 4.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 4689
Dell SE2425H 23.8" 75Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD VA Vesa Monitör

Satıcı: Betaplus

4.760,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 4760.64
Dell SE2425H 23.8" 75Hz 5Ms VGA+HDMI FullHD VA Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.916,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

15 4916.94

Dell SE2425H Monitör Fiyat Geçmişi

Dell SE2425H Monitör Ürün Ailesi

Dell SE2425H Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Dell SE2425H Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 552.64 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 420.26 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 178.81 mm
• Ekran Genişliği 552.64 mm
• Ekran Yüksekliği 331.61 mm
• Ekran Derinliği 49.26 mm
• Ekran Ağırlığı 2.8 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.46 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 14 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 22 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dell SE2425H Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.