4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

Dell SE2725H Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Dell SE2725H Monitör Fiyatları

Dell Mon Led 27"1920X1080 5MS V GA HDMI SE2725H

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

6.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 6310
DELL 27 VA SE2725H 5MS 75Hz HDMI EV Ofis Tipi Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

6.193,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 6193.45
DELL 27 VA SE2725H 5MS 75Hz HDMI EV Ofis Tipi Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

6.207,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 6207.03
Dell SE2725H 27" 5 MS 75 Hz HDMI VGA LED Monitör

Satıcı: kuralay

6.635,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 6635.55
Dell SE2725H 27" 5 MS 75 Hz HDMI VGA LED Monitör

Satıcı: unitech

6.747,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 6747.81
Dell 27" Va Se2725h 5Ms 75Hz Hdmı Ev Ofis Tipi Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: ZmTeknoloji

6.793,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 6793.80
Dell 27" Va Se2725h 5Ms 75Hz Hdmı Ev Ofis Tipi Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

6.817,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 6817.50
Dell 27 Dell SE2725H LED 5 Ms 75 Hz Hdmı/vga - Siyah

Satıcı: QUEENCK

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 6999.00
Dell 27" SE2725H Fhd 5Ms 75Hz Hdmi+Vga+Led

Satıcı: JADDA

7.020,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 7020.69
27 Dell // SE2725H Fhd 5ms 75HZ Hdmı+Vga+Dp LED Monıtor - Siyah - YOK

Satıcı: kuralay

7.063,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 7063.99
Dell 27" SE2725H Fhd 5Ms 75Hz Hdmi+Vga+Led

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

7.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 7249.00
DELL 27 VA SE2725H 5MS 75Hz HDMI EV Ofis Tipi Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

7.584,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 7584.80
DELL 27 SE2725H 5Ms 75Hz HDMI VGA VESA FHD LED MONITOR

Satıcı: MAESKO

7.676,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 7676.24

Dell SE2725H Monitör Fiyat Geçmişi

Dell SE2725H Monitör Ürün Ailesi

Dell SE2725H Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Dell SE2725H Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 623.3 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 459.21 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 199.87 mm
• Ekran Genişliği 623.3 mm
• Ekran Yüksekliği 369.61 mm
• Ekran Derinliği 55.56 mm
• Ekran Ağırlığı 3.74 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.59 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 17 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 30 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Dell SE2725H Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Dell SE2725H Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.