Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 1 yorum
14.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 14239.00 Dell U2724D 120Hz 5ms HDMI DP Type-C IPS 27 FHD MonitörSatıcı: Ebrar Bilgisayar
14.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
2 14349.00 Dell U2724d 120Hz 5Ms Hdmı Dp Type-C Ips 27 Fhd MonitorSatıcı: KUANTUM SANAL
14.794,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 14794.92 DELL U2724D 27 ULTRASHARP IPS BLACK TECHNOLOGY 2560x1440 16:9 5MS 120Hz 2XDP HDMI Type-C ANTI-GLARE HEIGHT TILT SWIVEL PIVOT VESA MONITORSatıcı: EbrarBilgisayar
14.809,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 14809.00 Dell Ultrsharp U2724D 27" 5 MS 60 HZ Pivot IPS MonitörSatıcı: EbrarBilgisayar
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 14999.00