4.1 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Dell UltraSharp U2724DE Monitör Fiyatları

Dell U2724DE 27" 120 Hz 5 Ms HDMI DP Type-C RJ45 IPS Monitör

Satıcı: ülgenbilgisayar

22.743,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 22743.00
Dell U2724De 27 2560X1440 120Hz 5Ms Hdmı Dp Type-C Rj45 Ips Monitör

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

22.882,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 22882.30
Dell UltraSharp U2724DE 27'' 5ms Thunderbolt Hub

Satıcı: ülgen bilgisayar | 6 yorum

23.504,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 23504.91
Dell U2724DE 27" 120 Hz 5 Ms HDMI DP Type-C RJ45 IPS Monitör

Satıcı: hmdbilgisayar

24.166,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 24166.52
Dell UltraSharp U2724DE 27 inç 120Hz 5ms 2K QHD IPS Black Pivot Monitör - 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi 24.191,53 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 24201.53
Dell UltraSharp U2724DE 27 inç 120Hz 5ms 2K QHD IPS Black Pivot Monitör - 3 Yıl Yerinde Servis Garantisi 24.191,53 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 24201.53
Dell UltraSharp Monitör 27 inç 2560x1440 QHD, IPS BLACK TECHNOLOGY 16:9 5MS 120Hz 2XDP HDMI Type-C 2 x THUNDERBOLTTM 4 PORT ANTI-GLARE HEIGHT TILT SWIVEL PIVOT VESA HUB, U2724DE

Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji

24.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 24410
Dell Ultrasharp U2724de 27'' 5Ms Thunderbolt Hub

Satıcı: Ucuz Sepet

25.589,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 25589.30
Dell UltraSharp U2724DE 27" 5ms Thunderbolt Hub

Satıcı: UZMANLARPC

25.841,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 25841.94
Dell Ultrasharp U2724de 27" 5Ms Thunderbolt Hub

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

26.187,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 26187.30
Dell Ultrasharp U2724DE 5ms Thunderbolt Hub 27 Monitör

Satıcı: KUANTUM

29.584,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 29584.20
Dell Ultrasharp U2724DE 27" 5ms Thunderbolt Hub - IPS - Gümüş - Siyah

Satıcı: 724alsak | 4 yorum

30.475,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 30475.03

Dell UltraSharp U2724DE Monitör Fiyat Geçmişi

Dell UltraSharp U2724DE Monitör Ürün Ailesi

Dell UltraSharp U2724DE Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Dell UltraSharp U2724DE Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +21 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 150 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 612.24 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 535.58 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 192.28 mm
• Ekran Genişliği 612.24 mm
• Ekran Yüksekliği 352.51 mm
• Ekran Derinliği 50.12 mm
• Ekran Ağırlığı 5.23 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 7.37 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Gümüş
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 24 kWh
• Güç Tüketimi (Maks) 225 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Dell UltraSharp U2724DE Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.