Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 24E1N1200A/00 Monitör Fiyatları

Philips Phılıps 23,8" IPS 24E1N1200A/00 1ms 120Hz Hdmı-Dp Multimedya Monitör (1920 x 1080)

Satıcı: Ofmat Teknoloji

5.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 5180.00
Philips 24E1N1200A 23.8" 120Hz 1Ms VGA+HDMI+DP FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: Ofmat Teknoloji

4.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 5005
Philips 24E1N1200A/00 23.8'' 1ms FHD 120Hz MM IPS

Satıcı: OFMAT TEKNOLOJİ

5.030,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 5030.00
Philips 24E1n1200a 23.8" 120Hz 1Ms Vga+Hdmı+Dp Fullhd Adaptive-Sync Ips Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.091,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 5091.10
Philips 24e1n1200a 23.8" 120hz 1ms Vga+hdmı+dp Fullhd Adaptive-sync Ips Vesa Monitör

Satıcı: lowellteknoloji

5.207,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 5207.07
Philips 23.8'' 1Ms Mm Ips 24E1n1200a/00

Satıcı: Ucuz Sepet

5.245,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5245.80
Philips 24E1N1200A/00 23.8'' 1 ms Full HD IPS 120 Hz Monitör

Satıcı: Derin Bilişim

5.275,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 5275.83
Philips 24E1N1200A 23.8" 120Hz 1Ms VGA+HDMI+DP FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.353,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5353.44
Philips 24E1N1200A/00 23.8'' 1 ms Full HD IPS 120 Hz Monitör

Satıcı: LowellTeknoloji

5.431,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 5431.03
Philips Phılıps 23,8" IPS 24E1N1200A/00 1ms 120Hz Hdmı-Dp Multimedya Monitör (1920 x 1080)

Satıcı: 2A Market

5.467,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 5467.75
23.8 PHILIPS 24E1N1200A/00 IPS 1MS 120MHZ 1XVGA 1XHDMI 1XDP HOPARLÖR FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: YEDİGÜN STORE

6.663,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 6663.91
Philips 23.8 24E1N1200A/00 IPS 1MS 120MHZ 1XVGA 1XHDMI 1XDP HOPARLÖR FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: MAESKO

7.179,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 7179.84

Philips 24E1N1200A/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 24E1N1200A/00 Monitör Ürün Ailesi

Philips 24E1N1200A/00 Monitör 23.8 İnç 4.995,00 TL
Phılıps 27E1N1200A/01 Monitör 27 İnç 5.974,60 TL

Philips 24E1N1200A/00 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Philips 24E1N1200A/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• DisplayPort (DP) Çıkış (Out) Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 542 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 417 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 180 mm
• Ekran Genişliği 542 mm
• Ekran Yüksekliği 316 mm
• Ekran Derinliği 45 mm
• Ekran Ağırlığı 2.59 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.94 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 17 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Philips 24E1N1200A/00 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.