Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Phılıps 27E1N1200A/01 Monitör Fiyatları

Philips 27E1n1200a 27" 120Hz 1Ms Vga+Hdmı+Dp Fullhd Adaptive-Sync Ips Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.974,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5974.60
Philips 27E1N1200A 27" 120Hz 1Ms VGA+HDMI+DP FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

6.049,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 6049.62
Phılıps 27" Ips 27E1n1200a/01 1Ms 120Hz Hdmı-Dp Multimedya Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

6.096,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 6096.50
Philips 27E1N1200A 27" 120Hz 1Ms VGA+HDMI+DP FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: netsipariş

6.220,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 6220.51
Philips 27E1N1200A 27" 120Hz 1Ms VGA+HDMI+DP FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

6.230,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 6240.12
Philips 27E1N1200A 27" 120Hz 1Ms VGA+HDMI+DP FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.294,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 6294.33
Philips 27" 120Hz 1Ms VGA+HDMI+DP FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 6359.00
Philips 27E1N1200A/01 27'' 1ms Vga Hdmi Dp MM IPS

Satıcı: UZMANLARPC

6.418,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 6418.53
Philips Ontech - 27 Phılıps 27E1N1200A/01 IPS 1ms 120MHZ 1xvga 1xhdmı 1xdp Fhd 1920X1080 Hoparlör Flıcker-Free Vesa Siyah

Satıcı: USE

6.550,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 6550.00
Philips Ontech - 27 Phılıps 27E1N1200A/01 IPS 1ms 120MHZ 1xvga 1xhdmı 1xdp Fhd 1920X1080 Hoparlör Flıcker-Free Vesa Siyah

Satıcı: ASEMPİ

6.563,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 6563.86
27 PHILIPS 27E1N1200A/01 IPS 1MS 120HZ VGA HDMI

Satıcı: HEDEF MARKET

8.482,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 8482.63

Phılıps 27E1N1200A/01 Monitör Fiyat Geçmişi

Phılıps 27E1N1200A/01 Monitör Ürün Ailesi

Philips 24E1N1200A/00 Monitör 23.8 İnç 4.995,00 TL
Phılıps 27E1N1200A/01 Monitör 27 İnç 5.974,60 TL

Phılıps 27E1N1200A/01 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Phılıps 27E1N1200A/01 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• DisplayPort (DP) Çıkış (Out) Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 617 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 457 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 211 mm
• Ekran Genişliği 617 mm
• Ekran Yüksekliği 357 mm
• Ekran Derinliği 46 mm
• Ekran Ağırlığı 3.55 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.97 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Phılıps 27E1N1200A/01 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.