Philips 271V8AW/00 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 271V8AW/00 Monitör Fiyatları

PHILIPS 271V8AW VLine 27" LED IPS 4ms 75Hz 1920x1080 FullHD VGA HDMI Multimedya (VESA) Beyaz Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.928,29 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 5938.29
Philips 271V8AW Vline 27" 4 MS 75 Hz Full HD VGA LED IPS Vesa Monitör Beyaz

Satıcı: lowellteknoloji | 2 yorum

6.304,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 6304.47
27" PHILIPS 271V8AW/00 IPS FHD 75HZ HDMI VGA

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.478,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 6478.63
Philips 271V8AW- 27 inç FHD Beyaz Monitör, 75Hz, 4ms, VA, Hoparlörler, AdaptiveSync, Titreşimsiz, Parlama Önleyici (1920 x 1080, 250 cd/m², HDMI)

Satıcı: LowellTeknoloji

6.509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 6519
Phılıps 271V8AW Vline 27" LED IPS 4ms 75Hz 1920X1080 Fullhd VGA HDMI Multimedya (Vesa) Beyaz Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 6549.00
Philips 271V8AW Vline 27" LED IPS 4ms 75Hz 1920X1080 Fullhd VGA HDMI Multimedya (Vesa) Beyaz Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 6549.00
PHILIPS 271V8AW VLine 27" LED IPS 4ms 75Hz 1920x1080 FullHD VGA HDMI Multimedya (VESA) Beyaz Monitör

Satıcı: netsipariş

6.573,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 6573.30
PHILIPS 271V8AW VLine 27" LED IPS 4ms 75Hz 1920x1080 FullHD VGA HDMI Multimedya (VESA) Beyaz Monitör

Satıcı: LowellTeknoloji

6.575,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 6575.63
Philips 271V8AW/00 27" 4 ms Full HD IPS Monitör 6.568,72 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 6578.72
Philips 271V8AW Vline 27" 4 MS 75 Hz Full HD VGA LED IPS Vesa Monitör Beyaz

Satıcı: Netsiparis

6.705,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6705.21
Phılıps 271V8AW Vline 27" LED IPS 4ms 75Hz 1920X1080 Fullhd VGA HDMI Multimedya (Vesa) Beyaz Monitör

Satıcı: netsiparis

7.261,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 7261.90
Philips 271V8AW/00 4ms FHD 75Hz IPS Adaptive Sync 27 inç Monitör

Satıcı: Arey Teknoloji

8.794,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

12 8794.17

Philips 271V8AW/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 271V8AW/00 Monitör Ürün Ailesi

Philips 271V8AW/00 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Philips 271V8AW/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Beyaz

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 456 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 231 mm
• Ekran Genişliği 613 mm
• Ekran Yüksekliği 363 mm
• Ekran Derinliği 50 mm
• Ekran Ağırlığı 3.28 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.74 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Beyaz & Siyah
• Arka Kapak Rengi Beyaz
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Philips 271V8AW/00 Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Philips 271V8AW/00 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.