Philips 271V8AW/01 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 271V8AW/01 Monitör Fiyatları

PHILIPS 27 IPS 271V8AW/01 4MS 75Hz HDMI EV Ofis Tipi Monitör 1920x1080 Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

5.940,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 5940.06
Philips 271V8AW/00 27 İnç Full HD IPS Gaming Monitör 75Hz Adaptive Sync Siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

6.233,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 6243.8
Phılıps 271V8AW/01 27" 4ms, 75hz, Full Hd, Hdmı, D-Sub, Beyaz Kasa, IPS Panel Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

6.682,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 6682.47
Philips 27 Phılıps 271V8AW/01 IPS 4ms 75MHZ 1xvga 1xhdmı Fhd 1920X1080 Hoparlör Flıcker-Free Vesa Beyaz

Satıcı: Dualpazar

6.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 6900.00
Philips 27 271V8AW/01 FHD 4ms 75Hz Hdmi/Vga Adaptive sync IPS Monitör

Satıcı: dualpazar

6.989,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 6989.98
Philips 27 271V8Aw/01 Ips Fhd 4Ms 75Hz Hdmı Vga

Satıcı: ramazanmutlu

8.061,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 8061.48
Philips 271V8AW/01 27" 4ms FHD 75Hz MM Beyaz IPS

Satıcı: akelgüvenlik

8.231,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 8231.02
Philips 27 271V8AW/01 IPS 4ms 75MHZ 1xvga 1xhdmı Fhd 1920X1080 Hoparlör Flıcker-Free Vesa Be

Satıcı: akelgüvenlik

8.231,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

8 8231.02
27 PHILIPS 271V8AW/01 IPS 4MS 75MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 HOPARLÖR FLICKER-FREE VESA BEYAZ

Satıcı: ACF Teknoloji

9.059,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 9059.62
27 PHILIPS 271V8AW/01 IPS 4MS 75MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 HOPARLÖR FLICKER-FREE VESA BEYAZ

Satıcı: DEJAVU BİLGİSAYAR

9.658,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 9658.61
27 PHILIPS 271V8AW/01 IPS 4MS 75MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 HOPARLÖR FLICKER-FREE VESA BEYAZ

Satıcı: ACF Teknoloji

11.963,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 11963.21

Philips 271V8AW/01 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 271V8AW/01 Monitör Ürün Ailesi

Philips 271V8AW/01 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Philips 271V8AW/01 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Beyaz

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 456 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 231 mm
• Ekran Genişliği 613 mm
• Ekran Yüksekliği 363 mm
• Ekran Derinliği 50 mm
• Ekran Ağırlığı 3.28 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.74 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Beyaz & Siyah
• Arka Kapak Rengi Beyaz
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Philips 271V8AW/01 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.