Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Samsung 27" Odyssey OLED G6 2K LS27DG602SUXUF 0.03 Ms 360 Hz (HDMI+DP) Pivot Gaming Monitör
Satıcı: delmas | 95 yorum
35.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 35199.00
Samsung Odyssey G6 Ls27dg602suxuf 27" 0.03 Ms Oled 2K Pivot 360 Hz Oyuncu Monitörü
Satıcı: tulparlife
38.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 38950.00
Samsung 27" Odyssey Oled G6 2K Ls27dg602suxuf 0.03 Ms 360 Hz (Hdmı+Dp) Pivot Gaming Monitör
Satıcı: ASEL
47.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 47500.00
Samsung LS27DG602SUXUF, 27" inç, OLED, QHD, 2560 x 1440, 2K, 0.03ms, 360Hz, FreeSync Premium Pro, HDR10+ Gaming Oyuncu Monitörü Satıcı: Veriko
64.999,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
4 65009.23
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ
GENEL ÖZELLİKLER
DÖKÜMAN & YAZILIM
Samsung Odyssey OLED G6 27" LS27DG612SUXUF (S27DG612)
25.599,00 TL
Asus ROG Strix XG27UQR
25.650,00 TL
MSI MAG 274URFW
22.000,00 TL
Samsung Odyssey Neo G9 57" LS57CG952NUXUF (S57CG95)
77.561,07 TL
LG UltraGear 27GR95QE-B
29.352,50 TL
Samsung Odyssey OLED G6 27" LS27FG602SUXUF (S27FG602)
36.999,00 TL
Dell Alienware AW2725D
27.929,00 TL
LG UltraGear 27GS95QE-B
33.999,00 TL
Asus ROG Strix OLED XG27ACDNG
36.399,00 TL
Asus ROG Strix OLED XG27AQDMG Gen2 (XG27AQDMGR)
26.699,00 TL
MSI MPG 271QRX QD-OLED
35.404,03 TL
MSI MAG 271QPX QD-OLED
35.365,50 TL
3 yorum
2 yorum
1 yorum
7 yorum
4 yorum
2 yorum
139 yorum
18 yorum
3 yorum
139 yorum
26 yorum
3 yorum
33 yorum
1 yorum