Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Arçelik OCD K 651 EB Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyatları

Arçelik OCD K 651 EB Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: Gözde-Yetkili Bayi | 7 yorum

13.010,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 13010.70
Arçelik OCD K 651 EB Ankastre Ocak beyaz

Satıcı: altinmobilyaas

13.349,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 13349.11
Arçelik OCD K 651 EB Ankastre Ocak beyaz

Satıcı: RecepÇelikbaş

13.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 13350.00
Arçelik OCD K 651 EB Gazlı Ankastre Ocak Beyaz

Satıcı: Gazioglu DTM

13.466,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 13466.00
Arçelik Ocd K 651 Eb Beyaz Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Altın Mobilya

13.574,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 13574.10
Arçelik Ocd K 651 Eb Beyaz Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Altın Mobilya AS

13.574,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 13574.10
Arçelik OCD K 651 EB Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: Emre.Pazarlama | 7 yorum

13.657,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 13657.00
Arçelik OCD K 651 EB Gazlı Cam Tablalı Ocak Beyaz

Satıcı: Altın Mobilya

13.949,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 13949.07
Arçelik OCD K 651 EB Beyaz Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Gazioglu DTM

14.113,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 14113.02
Arçelik OCD K 651 EB Gazlı Ankastre Ocak Beyaz

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

14.924,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 14924.50
Arçelik Ocd K 651 Eb Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

15.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 15990.00

Arçelik OCD K 651 EB Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Arçelik OCD K 651 EB Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Arçelik OCD K 651 ES Siyah Ankastre Gazlı Ocak Siyah 12.668,90 TL
Arçelik OCD K 651 EB Beyaz Ankastre Gazlı Ocak Beyaz 13.010,70 TL

Arçelik OCD K 651 EB Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 2.9 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 46 mm
• Genişlik 646 mm
• Derinlik 524 mm
• Ağırlık 14 kg
• Renk Beyaz

Arçelik OCD K 651 EB Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.