Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Arçelik OCD K 651 ES Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyatları

Arçelik Ocd K 651 Es Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: G-Gürses Dayanıklı Tüketim

12.668,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 12668.90
Arçelik OCD K 651 ES Gazlı Cam Tablalı Ocak - Siyah

Satıcı: Gözde-Yetkili Bayi | 11 yorum

13.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 13190.00
Arçelik OCD K 651 ES Ankastre Ocak siyah

Satıcı: RecepÇelikbaş

13.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 13350.00
Arçelik OCD K 651 ES Gazlı Cam Tablalı Ocak - Siyah

Satıcı: G-GÜRSES DAYANIKLI TÜKETİM | 11 yorum

13.387,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 13387.05
Arçelik Ocd K 651 Es Gazlı Cam Tablalı Ocak Siyah

Satıcı: Arces Pazarlama

13.438,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 13438.30
Arçelik OCD K 651 ES Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: Gazioglu DTM

13.466,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 13466.00
Arçelik OCD K 651 ES Ankastre Ocak siyah

Satıcı: altinmobilyaas

14.150,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 14150.11
Arçelik OCD K 651 ES Gazlı Cam Tablalı Ocak Siyah

Satıcı: Altın Mobilya

14.786,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 14786.07
Arçelik OCD K 651 ES Gazlı Ankastre Ocak

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

14.924,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 14924.50
Arçelik OCD K 651 ES Gazlı Cam Tablalı Ocak Siyah

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

14.945,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 14945.10
Arçelik Ocd K 651 Es Gazlı Cam Tablalı Ocak Siyah

Satıcı: ADA BEYAZ EŞYA KAMPANYA MAĞAZASI

16.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 16250.00
Arçelik OCD K 651 ES Siyah Cam Ankastre Ocak 16.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 16830.00
Arçelik Ocd K 651 Es Gazlı Cam Tablalı Ocak

Satıcı: Gönül Sokak

17.411,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 17411.04

Arçelik OCD K 651 ES Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyat Geçmişi

Arçelik OCD K 651 ES Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Arçelik OCD K 651 ES Siyah Ankastre Gazlı Ocak Siyah 12.668,90 TL
Arçelik OCD K 651 EB Beyaz Ankastre Gazlı Ocak Beyaz 13.010,70 TL

Arçelik OCD K 651 ES Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 2.9 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Kılıç Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 46 mm
• Genişlik 646 mm
• Derinlik 524 mm
• Ağırlık 14 kg
• Renk Siyah

Arçelik OCD K 651 ES Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.