Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Bosch POP7C6O12O Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyatları

BOSCH POP7C6O12O Serie 4 Gazlı Ocak 67 cm Sert cam, Siyah - Doğalgaz

Satıcı: EŞYA MARKETİ | 82 yorum

9.709,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 9709.20
Bosch Pop7c6o12o Ankastre Gazlı Cam Ocak

Satıcı: beyazstore

9.597,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 9597.50
Bosch POP7C6O12O Ankastre Ocak Siyah siyah

Satıcı: esyamarketi

9.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 9879.00
Bosch POP7C6O12O Gazlı Ocak

Satıcı: EŞYA MARKETİ

9.974,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 9974.05
BOSCH POP7C6O12O Serie 4 Gazlı Ocak 67 cm Sert cam, Siyah - Doğalgaz

Satıcı: CAN EV ALETLERİ DTM.LTD.ŞTİ. | 82 yorum

10.095,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 10095.00
Bosch Pop7c6o12o Ankastre Ocak

Satıcı: EŞYA MARKETİ

10.194,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 10194.80
Bosch Pop7C6O12O Ankastre Siyah Cam Ocak 67Cm

Satıcı: Eşya Marketi

10.229,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 10229.07
Bosch Pop7C6O12O Ankastre Siyah Cam Ocak 67Cm

Satıcı: ASLANBEY DTM

12.609,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 12609.03
Bosch Pop7c6o12o Ankastre Siyah Cam Ocak 67cm

Satıcı: KARDA

12.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 12990.00
Bosch POP7C6O12O Ankastre Ocak Siyah siyah

Satıcı: aslanbeydtm

12.993,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 12993.07
Bosch Pop7c6o12o Ankastre Siyah Cam Ocak 67cm

Satıcı: Aslanbey DTM

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 12999.00

Bosch POP7C6O12O Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyat Geçmişi

Bosch POP7C6O12O Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Bosch POP7C6O12O Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Çelik Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 3 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 45 mm
• Genişlik 670 mm
• Derinlik 520 mm
• Ağırlık 11.9 kg
• Renk Siyah
• Sınıf 60 cm

Bosch POP7C6O12O Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.