Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
4
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Bosch POP7C9O12O Ankastre Gazlı Ocak (Antrasit) Fiyatları

Bosch Pop7c9o12o Gri Cam Ankastre Ocak ( Açıklamayı Okuyun)

Satıcı: Ulusal Avm

9.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 9840.00
Bosch Pop7c9o12o Gri Cam Ankastre Ocak

Satıcı: Haksam35

11.475,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

2 11475.60
Bosch POP7C9O12O Ankastre Gazlı Cam Ocak Inox - Doğalgaz

Satıcı: Aslanbey DTM | 71 yorum

12.089,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 12089.07
Bosch Pop7C9O12O Ankastre Gri Cam Ocak 67 Cm

Satıcı: Electro Beyaz Shop

12.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 12099.00
Bosch POP7C9O12O Ankastre Ocak antrasit

Satıcı: electrobeyazshop

12.147,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 12147.61
Bosch Pop7C9O12O Ankastre Gri Cam Ocak 67 Cm

Satıcı: ASLANBEY DTM

12.609,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 12609.03
Bosch Pop7c9o12o Ankastre Gri Cam Ocak 67cm

Satıcı: Aslanbey DTM

12.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 12799.00
Bosch POP7C9O12O Ankastre Ocak antrasit

Satıcı: eviminkeyfi

12.816,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 12816.00
Bosch POP7C9O12O Gazlı Ocak

Satıcı: ElectroBeyazShop

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 12999.00
Bosch POP7C9O12O Ankastre Gazlı Cam Ocak Inox - Doğalgaz

Satıcı: UZUNLAR | 71 yorum

13.847,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 13847.70
Bosch Pop7c9o12o Ankastre Ocak

Satıcı: CANPOL MÜHENDİSLİK

17.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 17000.00

Bosch POP7C9O12O Ankastre Gazlı Ocak (Antrasit) Fiyat Geçmişi

Bosch POP7C9O12O Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Bosch POP7C9O12O Ankastre Gazlı Ocak (Antrasit) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Çelik Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 4
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Yok
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 4
• Büyük Göz Verimi 3 kW
• Orta Göz Verimi 1.75 kW
• Küçük Göz Verimi 1 kW

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Yandan Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Yükseklik 45 mm
• Genişlik 670 mm
• Derinlik 520 mm
• Ağırlık 11.9 kg
• Renk Gri
• Sınıf 60 cm

Bosch POP7C9O12O Ankastre Gazlı Ocak (Antrasit) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.