Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
5
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Ferre SS035 Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyatları

FERRE SS035 KARE EMAYE IZG.75 CM SİYAH CAM OCAK

Satıcı: ucuz adres 07

9.262,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 9262.50
Ferre Ss035 Kare Emaye Izg.75 Cm Siyah Cam Ocak

Satıcı: Biankastre

9.976,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 9976.70
Ferre SS035 KARE EMAYE IZG.75 CM SİYAH CAM OCAK

Satıcı: biankastre

10.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 10199.00
Ferre SS035 Kare Emaye Izg.75 cm Siyah Cam Ocak

Satıcı: biankastre | 20 yorum

10.295,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 10295.23
Ferre SS035 75 Cm. 5 Gözlü Woklu Ankastre Cam Ocak-Siyah

Satıcı: Makroreyon

10.451,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 10451.00
Ferre Ss035 75 Cm. 5 Gözlü Woklu Ankastre Cam Ocak - Siyah

Satıcı: Makroreyon

10.497,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 10497.10
Ferre SS035 Kare Emaye Izg.75 cm Siyah Cam Ocak

Satıcı: MakroReyon | 20 yorum

10.787,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 10787.07
Ferre SS035 75 Cm. 5 Gözlü Woklu Ankastre Cam Ocak - Siyah

Satıcı: Makroreyon

10.787,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 10787.07
Ferre SS035 75 Cm. 5 Gözlü Woklu Ankastre Cam Ocak - Siyah

Satıcı: Galeribeyaz

11.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 11399.00
Ferre SS035 75 CM Wok Gözlü Siyah Ocak

Satıcı: ACARLAR

12.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 12900.00
FERRE SS035 KARE EMAYE IZG.75 CM SİYAH CAM OCAK

Satıcı: Acarlar Online

13.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 13150.00

Ferre SS035 Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Fiyat Geçmişi

Ferre SS035 Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Ferre SS035 Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 5
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 5

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Renk Siyah
• Sınıf 75 cm

Ferre SS035 Ankastre Gazlı Ocak (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.