Ocak Tipi:
Ocak Yüzeyi:
Cam
Toplam Göz Adedi:
5
Ateşleme Tipi:
Düğmeden Ateşleme

Ferre SS036 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyatları

Ferre Ss036 Kare Emaye Izg.75 Cm Beyaz Cam Ocak

Satıcı: LaLGroup

9.485,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 9485.30
Ferre Ss036 Kare Emaye Izg.75 Cm Beyaz Cam Ocak

Satıcı: MeHomeBeyazEşya

9.501,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 9501.60
Ferre SS036 75 Cm. 5 Gözlü Woklu Ankastre Cam Ocak - Beyaz

Satıcı: saracoglubeyazesya

9.672,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 9672.00
Ferre SS036 75 Cm. 5 Gözlü Woklu Ankastre Cam Ocak - Beyaz

Satıcı: LALGROUP

10.444,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 10444.83
FERRE SS036 KARE EMAYE IZG.75 CM BEYAZ CAM OCAK

Satıcı: Şahika

10.559,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 10559.04
Ferre SS036 Kare Emaye Izg.75 cm Beyaz Cam Ocak

Satıcı: PAZARMEYDANI | 20 yorum

10.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 10700.00
Ferre SS036 Kare Emaye Izg.75 cm Beyaz Cam Ocak

Satıcı: LaLGroup | 20 yorum

10.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 10750.00
Ferre Ss036 Kare Emaye Izg.75 Cm Beyaz Cam Ocak

Satıcı: biankastre

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 10799.00
Ferre SS036 Ankastre Ocak Beyaz 75cm

Satıcı: biankastre

10.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 10799.00
FERRE SS036 KARE EMAYE IZG.75 CM BEYAZ CAM OCAK

Satıcı: LaLGroup

13.486,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 13486.00

Ferre SS036 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Ferre SS036 Ankastre Gazlı Ocak Ürün Ailesi

Ferre SS036 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

ÖZELLİKLER

• Izgara Tipi Tekli Izgara
• Izgara Malzemesi Emaye Izgara
• Gazlı Göz Var
• Gazlı Göz Adedi 5
• Elektrikli Göz Yok
• Wok Gözü Var
• Wok Gözü Adedi 1
• Küçük Göz Adedi 1
• Orta Göz Adedi 2
• Büyük Göz Adedi 1
• Toplam Göz Adedi 5

TASARIM

• Düğme Tipi Dairesel Düğme
• Düğme Konumu Önden Düğmeli
• Ocak Yüzeyi Cam
• Renk Beyaz
• Sınıf 75 cm

Ferre SS036 Ankastre Gazlı Ocak (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.