Güç:
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
OCP
Yükseklik:
860 mm

Asus TUF Gaming 550W (550 W) Fiyatları

ASUS Tuf-gamıng-550b 550w 80+ Bronze 135mm Fanlı Psu

Satıcı: Prime

4.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4449.00
Asus Tuf Gamıng 550B 80+Bronze 550W Güç Kaynağı

Satıcı: 7Renk

4.511,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 4511.10
Asus TUF Gaming 550B 550W 80+ Bronze Güç Kaynağı

Satıcı: 7Renk

4.671,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 4671.00
Asus TUF Gaming 550B 550W 80+ Bronze Güç Kaynağı

Satıcı: gokkusagibilgisayar

4.696,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 4696.47
ASUS Tuf-gamıng-550b 550w 80+ Bronze 135mm Fanlı Psu

Satıcı: 7RENK

4.703,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4703.02
Asus TUF GAMING 550B 550W Güç Kaynağı 80+ Bronze ATX Form Faktörü ile Yüksek Verimlilik

Satıcı: 7Renk | 27 yorum

4.788,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 4788.00
ASUS TUF Gaming 550W 80+ Bronz Güç Kaynağı

Satıcı: 7Renk

4.788,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 4788.00
Asus TUF-GAMING-550B 550W 80 Plus Bronze 135mm Gaming (Oyuncu) Power Supply

Satıcı: 7RENK

4.837,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 4847.99
ASUS TUF GAMING 550B 80 PLUS BRONZE 550W GÜÇ KAYNAĞI

Satıcı: hedefmarket

5.178,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 5178.07
ASUS TUF-GAMING-550B 550W 80 Plus Bronze 135mm Gaming (Oyuncu) Power Supply 5.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5319.00
ASUS TUF GAMING 550W 80PLUS BRONZE GÜÇ KAYNAĞI

20 yorum

5.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 5319.00
ASUS TUF Gaming 550W 80+ Bronz Güç Kaynağı

Satıcı: incehesap

5.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 5779.00
Asus Tuf Gaming 550W 80+ Bronz Güç Kaynağı

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.184,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 6184.30
ASUS TUF GAMING 550B 80 PLUS BRONZE 550W GÜÇ KAYNAĞI

Satıcı: netsiparis

6.393,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

14 6393.80
Asus 550W 80+ Bronze Tuf Gamıng 550B 13.5cm Fanlı Power Supply

Satıcı: Core Bilgisayar

8.494,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

15 8494.81
Asus Tuf-Gaming-550B 550W 80 Plus Bronze 135Mm Gaming (Oyuncu) Power Supply

Satıcı: Toy Fox

17.109,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 17119

Asus TUF Gaming 550W (550 W) Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming 550W Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming 550W (550 W) Temel Özellikleri

Güç:
1 Adet
PFC:
Var
Yok
OCP
860 mm
Genişlik:
150 mm
Derinlik:
150 mm
Anahtar:
Var

Asus TUF Gaming 550W (550 W) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 860 mm
• Derinlik 150 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Asus TUF Gaming 550W İle En Çok Karşılaştırılan Power Supply (PSU) Ürünleri

Asus TUF Gaming 550W (550 W) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.