Güç:
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
OCP
Yükseklik:
86 mm

Asus TUF Gaming 650W (650 W) Fiyatları

ASUS TUF GAMING 650B EVO 650W 80+Bronze ATX 3.1 Güç Kaynağı 3.999,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4009
Asus Tuf-Gamıng-650B Tuf Gamıng 650W 80+ Bronze Güç Kaynağı

Satıcı: Inventus Bilgisayar

4.512,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 4512.00
ASUS TUF GAMING 650W 80PLUS BRONZE GÜÇ KAYNAĞI

20 yorum

4.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 4579.00
Teknoteg - Ox - Asus Tuf Gamıng 650b 80+ Bronze 650w Güç Kaynağı

Satıcı: tall-on

4.598,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 4598.16
TUF Gaming 650B EVO 650W 80 Plus Bronze Full Modüler Gaming (Oyuncu) Güç Kaynağı 5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5699.00
ASUS 650W TUF Gaming 650B EVO 80+ Bronze Tam Modüler ATX 3.1 Güç Kaynağı 5.679,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 5689
ASUS TUF-GAMING-650B 650W 80 Plus Bronze 135mm Gaming (Oyuncu) Power Supply 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5999.00
ASUS Tuf Gamıng 650b 80 Plus Bronze 650w Psu

Satıcı: incehesap

6.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 6249.00
Asus TUF Gaming 650B 650W 80+ Bronze Güç Kaynağı

Satıcı: incehesap

6.272,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 6272.10
Asus TUF - Gaming 650B 80 Plus Bronze 650W Güç Kaynağı 6.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6349.00
650W ASUS TUF GAMING 650B ATX Güç Kaynağı 80+ BRONZE Verimlilik Sertifikası ile Yüksek Performans

Satıcı: incehesap | 40 yorum

6.499,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 6499.77
ASUS Tuf Gamıng 650b 80 Plus Bronze 650w Psu

Satıcı: Betaplus

6.825,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 6825.06
Asus Tuf Gamıng 650W Bronze Evo Psu (Atx 3.1, Full Modüler, 80 Plus Bronze, Askeri Sınıf Sertifikasyon, Çift Bilyalı Fan, Korumalı Pcb, 6 Yıl Garanti)

Satıcı: metaverse bilişim

6.941,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 6941.00
ASUS TUF Gaming 650W 80+ Bronz Güç Kaynağı

Satıcı: Betaplus

7.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 7009.00
Asus TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze 135mm Fanlı Gaming PSU (TUF-GAMING-650B)

Satıcı: Betaplus

7.064,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

15 7064.64
Tuf Gaming 650W 80+ Bronz Güç Kaynağı

Satıcı: ylmzhome

14.242,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

16 14242.20

Asus TUF Gaming 650W (650 W) Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming 650W Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming 650W (650 W) Temel Özellikleri

Güç:
1 Adet
PFC:
Var
Yok
OCP
86 mm
Genişlik:
150 mm
Derinlik:
150 mm
Anahtar:
Var

Asus TUF Gaming 650W (650 W) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 150 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Asus TUF Gaming 650W İle En Çok Karşılaştırılan Power Supply (PSU) Ürünleri

Asus TUF Gaming 650W (650 W) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.