FSP Vita BD Bronze 750W

Güç:
Güç Verimliliği:
88 %
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
NLO

FSP Vita BD Bronze 750W Fiyatları

Fsp Vita Bd 750W 80+ Bronze Pcıe5.0 Atx 3.1 Güç Kaynağı - 750 W

Satıcı: Ofmat Teknoloji | 3 yorum

4.553,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 4553.28
Fsp Vıta Bd 750W 750W 80+ Bronze Atx 3.1 Pcı-E 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: Inventus Bilgisayar

4.606,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4606.00
FSP Vita BD 750W 80+ Bronze Pcie 5.0 ATX 3.1 Güç Kaynağı

Satıcı: sanaluygun55

4.788,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 4788.94
FSP Vita BD 750W 80+ Bronze Pcie 5.0 ATX 3.1 Güç Kaynağı

Satıcı: gamingdepom

4.788,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 4788.94
FSP Vita BD 750W 80+ Bronze PCIe5.0 ATX 3.1 Güç Kaynağı

Satıcı: ramazanmutlu

4.963,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 4963.07
Fsp 750W 80+ Bronze Vıta Bd 12Cm Fanlı Power Supply

Satıcı: ZmTeknoloji

4.993,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 4993.90
FSP 750W 80+ BRONZE VITA BD 12cm Fanlı Power Supply 4.955,48 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4965.48
FSP Vita BD 750W 80+ Bronze PCIe5.0 ATX 3.1 Güç Kaynağı

Satıcı: netsipariş

5.007,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 5007.30
FSP 750W 80+ BRONZE VITA BD 12cm Fanlı Power Supply

Satıcı: ZmTeknoloji

4.974,11 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4984.11
FSP 750W VITA BD 750W 80+ Bronze ATX 3.1 PCIe Gen 5.1 Güç Kaynağı 5.048,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5058
FSP Vita BD 750W 80+ Bronze PCIe5.0 ATX 3.1 Güç Kaynağı

Satıcı: netsiparis

5.205,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 5205.80
Fsp Vıta Bd 750W 80+ Bronze 120MM Fanli Atx3.1 Atx Psu

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

5.626,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 5626.00
FSP Vita BD 750W 80+ Bronze PCIe5.0 ATX 3.1 Güç Kaynağı

Satıcı: YEDİGÜN STORE

6.367,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 6367.41

FSP Vita BD Bronze 750W Fiyat Geçmişi

FSP Vita BD Bronze 750W Ürün Ailesi

FSP Vita BD Bronze 750W Temel Özellikleri

Güç:
88 %
1 Adet
PFC:
Var
Yok
NLO
Yükseklik:
86 mm
Genişlik:
150 mm
Derinlik:
140 mm
Anahtar:
Var
Çalışma Sıcaklığı (max):
40 °C

FSP Vita BD Bronze 750W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 140 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

FSP Vita BD Bronze 750W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.