FSP Vita BD Bronze 850W

Güç:
Güç Verimliliği:
88 %
Kablo Tipi:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:
NLO
Yükseklik:
86 mm

FSP Vita BD Bronze 850W Fiyatları

Fsp Vita Bd 850W 80+ Bronze Pcıe5.0 Atx 3.1 Güç Kaynağı - 850 W

Satıcı: BizdeBul | 1 yorum

5.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 5069.00
Fsp Vıta Bd 850W 850W 80+ Bronze Atx 3.1 Pcı-E 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: BizdeBul

4.984,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4984.80
FSP Vita BD 850W 80+ Bronze Pcie 5.0 ATX 3.1 Güç Kaynağı

Satıcı: bizdebul

5.059,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 5059.08
Fsp Vıta Bd 850W 850W 80+ Bronze Atx 3.1 Pcı-E 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: Inventus Bilgisayar

5.311,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 5311.00
FSP Vita BD 850W 80+ Bronze Pcie 5.0 ATX 3.1 Güç Kaynağı

Satıcı: ebz

5.370,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 5370.95
FSP Vita BD 850W 80+ Bronze PCIe5.0 ATX 3.1 Güç Kaynağı

Satıcı: ramazanmutlu

5.512,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 5512.37
FSP 850W 80+ BRONZE VITA BD 12cm Fanlı PCIE 5.1 Power Supply

Satıcı: onlinealisverisyap

5.520,41 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5530.41
FSP Vita BD 850W 80+ Bronze PCIe5.0 ATX 3.1 Güç Kaynağı

Satıcı: onlinealisverisyap

5.686,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 5686.28
FSP 850W VITA BD 850W 80+ Bronze ATX 3.1 PCIe Gen 5.1 Güç Kaynağı 5.708,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 5718
Fsp Vita Bd 850W 80+ Bronze Pcıe5.0 Atx 3.1 Güç Kaynağı - 850 W

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 5799.00

FSP Vita BD Bronze 850W Fiyat Geçmişi

FSP Vita BD Bronze 850W Ürün Ailesi

FSP Vita BD Bronze 850W Temel Özellikleri

Güç:
88 %
1 Adet
PFC:
Var
Yok
NLO
86 mm
Genişlik:
150 mm
Derinlik:
140 mm
Anahtar:
Var
Çalışma Sıcaklığı (max):
40 °C

FSP Vita BD Bronze 850W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 140 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

FSP Vita BD Bronze 850W İle En Çok Karşılaştırılan Power Supply (PSU) Ürünleri

FSP Vita BD Bronze 850W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.