Güç:
Güç Verimliliği:
80 %
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:

NZXT C750 Altın 750W Fiyatları

NZXT 750W C750 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler ATX 3.1 PCIe Gen 5.1 Güç Kaynağı 6.642,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 6652
NZXT 750W PA-7G3BB-EU C750 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler ATX 3.1 PCIe Gen 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: Aptek Teknoloji

6.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 6699.00
NZXT 750W PA-7G3BB-EU C750 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler ATX 3.1 PCIe Gen 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: Aptekteknoloji

6.803,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 6803.06
Nzxt 750W PA-7G3BB-EU C750 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler Atx 3.1 Pcıe Gen 5.1 Güç Kaynağı - 750 W

Satıcı: Aptek

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 6999.00
Nzxt 750W PA-7G3BB-EU C750 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler ATX 3.1 PCIe Gen 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: Aptek Teknoloji

7.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 7249.00
Nzxt C750 Gold Core - 750W Atx 3.1 Güç Kaynağı - 80 Plus Gold - Cybenetics Platinum - Tam Modüler - Pcıe 5.1 300W 12V-2X6 - Sıfır Rpm Fan - 105°C Kapasitörler - Siyah

Satıcı: ylmzhome

16.490,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 16490.50
Nzxt C750 Gold Core - 750W Atx 3.1 Güç Kaynağı - 80 Plus Gold - Cybenetics Platinum - Tam Modüler - Pcıe 5.1 300W 12V-2X6 - Sıfır Rpm Fan - 105°C Kapasitörler - Siyah

Satıcı: koçlar grup ticaret

19.401,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 19401.00

NZXT C750 Altın 750W Fiyat Geçmişi

NZXT C750 Altın 750W Ürün Ailesi

NZXT C750 Altın 750W Temel Özellikleri

Güç:
80 %
1 Adet
PFC:
Var
Yok
Yükseklik:
86 mm
Genişlik:
150 mm
Derinlik:
150 mm
Anahtar:
Var
Çalışma Sıcaklığı (max):
40 °C

NZXT C750 Altın 750W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model C750
• Güç 750 W
• Güç Verimliliği 80 %
• Fan Sayısı 1 Adet
• Kablo Tipi Tam Modüler
• Çalışma Sıcaklığı (max) 40 °C
• Sertifika 80+ Altın
• Fan Boyutu 120 mm
• PFC Var
• Aydınlatma Yok
• Anahtar Var

TASARIM

• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 150 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

NZXT C750 Altın 750W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.