Güç:
Güç Verimliliği:
80 %
Kablo Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Sayısı:
1 Adet
PFC:
Var
Aydınlatma:
Yok
Sertifika:

NZXT C850 Altın 850W Fiyatları

NZXT 850W PA-8G3BB-EU C850 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler ATX 3.1 PCIe Gen 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: Civatech

6.970,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 6970.35
NZXT 850W PA-8G3BB-EU C850 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler ATX 3.1 PCIe Gen 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: Civatech

7.515,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 7515.30
Nzxt 850W PA-8G3BB-EU C850 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler Atx 3.1 Pcıe Gen 5.1 Güç Kaynağı - 850 W

Satıcı: Civatech

7.595,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 7595.25
NZXT C850 Gold Core PA-8G3BB-EU 850W 80+ Gold Full Modüler Güç Kaynağı 8.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 8049.00
Nzxt 850W Pa-8G3bb-Eu C850 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler Atx 3.1 Pcıe Gen 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: APTEK

8.224,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 8224.10
NZXT 850W C850 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler ATX 3.1 PCIe Gen 5.1 Güç Kaynağı 8.175,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8185
NZXT 850W C850 Black 80+ Gold Tam Modüler PCIe 5.0 ATX 3.1 Güç Kaynağı 8.217,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 8227
NZXT 850W PA-8G3BB-EU C850 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler ATX 3.1 PCIe Gen 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: Aptek Teknoloji

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 8299.00
NZXT 850W PA-8G3BB-EU C850 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler ATX 3.1 PCIe Gen 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: Aptekteknoloji

8.409,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 8409.56
NZXT C850 PA-8G2BB-EU 850W 80+ Gold Full Modüler Power Supply 8.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 8559.00
Nzxt 850W Pa-8G2bb-Eu C850 Black 80+ Gold Tam Modüler Atx 3.1 Güç Kaynağı

Satıcı: APTEK

8.741,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

11 8741.10
Nzxt PA-8G2BB-EU C850 850W Black 80+ Gold Tam Modüler Atx 3.1 Güç Kaynağı

Satıcı: incehesap

8.945,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 8945.10
Nzxt PA-8G2BB-EU C850 850W Black 80+ Gold Tam Modüler Atx 3.1 Güç Kaynağı

Satıcı: AptekTeknoloji | 2 yorum

8.974,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 8974.59
Nzxt 850W PA-8G3BB-EU C850 Gold Core 80+ Gold Tam Modüler ATX 3.1 PCIe Gen 5.1 Güç Kaynağı

Satıcı: Aptek Teknoloji

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 8999.00
Nzxt C850 850w 80 Gold Atx 3.1 Tam Modüler Beyaz Güç Kaynağı

Satıcı: Aptek Teknoloji

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 9499.00
Nzxt C850 850W 80+ Gold Atx 3.1 Tam Modüler Beyaz Güç Kaynağı

Satıcı: Aptek

9.679,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

16 9679.79

NZXT C850 Altın 850W Fiyat Geçmişi

NZXT C850 Altın 850W Ürün Ailesi

NZXT C850 Altın 850W Temel Özellikleri

Güç:
80 %
1 Adet
PFC:
Var
Yok
Yükseklik:
86 mm
Genişlik:
150 mm
Derinlik:
150 mm
Anahtar:
Var
Çalışma Sıcaklığı (max):
40 °C

NZXT C850 Altın 850W Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model C850
• Güç 850 W
• Güç Verimliliği 80 %
• Fan Sayısı 1 Adet
• Kablo Tipi Tam Modüler
• Çalışma Sıcaklığı (max) 40 °C
• Sertifika 80+ Altın
• Fan Boyutu 120 mm
• PFC Var
• Aydınlatma Yok
• Anahtar Var

TASARIM

• Genişlik 150 mm
• Yükseklik 86 mm
• Derinlik 150 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

NZXT C850 Altın 850W Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.