Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:

Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro 22.5W 30000 mAh Powerbank Fiyatları

Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro – 30.000 mAh 22.5W Powerbank – Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 102 yorum

2.379,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 2379.15
Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro – 30.000 mAh 22.5W Powerbank – Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 102 yorum

2.396,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 2396.15
Baseus EnerFill Bipow2 Pro 30000 mAh Power Bank, Dahili USB-C Kablosu, 22.5W Hızlı Şarj, LED Ekran, Siyah

Satıcı: Trendyol

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2399.00
Baseus EnerFill Bipow2 Pro 30000 mAh Power Bank, Dahili USB-C Kablosu, 22.5W Hızlı Şarj, LED Ekran, Siyah

Satıcı: OnlineMarketing

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2999.00
Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro Powerbank 30.000 mAh 22.5W - Beyaz

Satıcı: MEDIAMARKT

3.528,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 3528.00
Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro Powerbank 30.000 mAh 22.5W - Siyah

Satıcı: MEDIAMARKT

3.528,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 3528.00
Baseus EnerFill Fc51 Bipow 2 30.000 mAh 22.5W Taşınabilir Şarj Cihazı Beyaz 3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3599.00
Baseus OS EnerFill Fc51 Bipow 2 30000 mAh 22.5 W Taşınabilir Şarj Cihazı Siyah 3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3599.00
Baseus Enerfill Fc51 Bipow 2 Pro Powerbank 30.000 mAh 22.5w - Beyaz 3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3599.00
Baseus EnerFill Fc51 Bipow 2 Pro Powerbank 30.000 mAh 22.5w Siyah 3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3599.00
Baseus Enerfill Fc51 Bipow 2 Pro Powerbank 30.000 Mah 22.5w - Beyaz BEYAZ

Satıcı: mediamarkt

3.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 3600.00
Baseus Enerfill Fc51 Bipow 2 Pro Powerbank 30.000 Mah 22.5w - Siyah Siyah

Satıcı: mediamarkt

3.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 3600.00
Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro 30.000 mAh 22.5W Powerbank – Beyaz 3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

13 3799.00
Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro 30.000 mAh 22.5W Powerbank – Siyah 3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

14 3799.00

Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro 22.5W 30000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro 22.5W 30000 mAh Powerbank Ürün Ailesi

Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro 22.5W 30000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

Yok
Var
1. Çıkış Akımı:
2.4 A

Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro 22.5W 30000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V
• Giriş Akımı 2 A 3 A
• Diğer Giriş Bağlantıları USB Type-C
• Çıkış Adedi 3 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 2.4 A 3 A 1.67 A 2.22 A
• 1. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 2. Çıkış Akımı 2 A 2.4 A 1.5 A 3 A
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 3. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 3. Çıkış Akımı 2.4 A 2 A 3 A 1.5 A
• 3. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Yükseklik 125 mm
• Genişlik 71 mm
• Derinlik 43 mm

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları E0028100 E0028101

Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro 22.5W 30000 mAh Powerbank İle En Çok Karşılaştırılan Taşınabilir Şarj Aletleri

Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro 22.5W 30000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.