Kapasite:
Çıkış Adedi:
Hızlı Şarj Çıkış Teknolojisi:
Ağırlık:
204 g
El Feneri Özelliği:
Yok
Doluluk Göstergesi:
Var
Hızlı Şarj Çıkışı:
Var
Hızlı Şarj Girişi:
Var

Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro 22.5W 10000 mAh Powerbank Fiyatları

Baseus Enerfill FC51 Bipow2 Pro Power Bank 10000MAH 22.5W Taşınabilir Şarj Cihazı - Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 130 yorum

1.019,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 1019.15
Baseus Enerfill FC51 Bipow2 Pro Power Bank 10000MAH 22.5W Taşınabilir Şarj Cihazı - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 130 yorum

1.019,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 1019.15
Baseus Enerfill Fc51 Bipow2 Pro Siyah Power Bank 10000mah 22.5w Rrc9bsu0032 Renkli

Satıcı: sekerogullari

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 1499.00
Baseus Enerfill Fc51 Bipow2 Pro Siyah Power Bank 10000mah 22.5w Rrc9bsu0032 Renkli

Satıcı: tlgstore

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 1499.00
Baseus EnerFill FC51 Bipow2 Pro Siyah Power Bank 10000mAh 22.5W Taşınabilir Şarj Cihazı

Satıcı: MEDIAMARKT

1.568,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1568.00
Baseus Enerfill FC51 Bipow2 Pro Powerbank 10.000 mAh 22.5W – Beyaz

Satıcı: MEDIAMARKT

1.568,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1568.00
Baseus Enerfill Fc51 10.000 mAh 22.5W Taşınabilir Şarj Cihazı Siyah 1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 1599.00
Baseus Enerfill Fc51 10.000 mAh 22.5W Taşınabilir Şarj Cihazı Beyaz 1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 1599.00
Baseus Enerfill FC51 22.5W 10.000 mAh Powerbank – Siyah 1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 1699.00
Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro 22.5W 10000 mAh Powerbank – Beyaz 1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 1699.00

Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro 22.5W 10000 mAh Powerbank Fiyat Geçmişi

Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro 22.5W 10000 mAh Powerbank Ürün Ailesi

Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro 22.5W 10000 mAh Powerbank Temel Özellikleri

204 g
Yok
Var
1. Çıkış Bağlantı Tipi:
1. Çıkış Akımı:
2.4 A

Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro 22.5W 10000 mAh Powerbank Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Bağlantı Tipi USB Type-C
• Giriş Gerilimi 5 V 9 V
• Giriş Akımı 2 A 3 A
• Diğer Giriş Bağlantıları USB Type-C
• Çıkış Adedi 3 adet
• 1. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 1. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 1. Çıkış Akımı 2.4 A 3 A 1.67 A 2.22 A
• 1. Çıkış Kablosu Dahili Kablo
• 2. Çıkış Bağlantı Tipi USB Type-C
• 2. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 2. Çıkış Akımı 2 A 2.4 A 1.5 A 3 A
• 2. Çıkış Kablosu Harici Kablo
• 3. Çıkış Bağlantı Tipi Standart USB (Type-A)
• 3. Çıkış Gerilimi 5 V 9 V 12 V
• 3. Çıkış Akımı 2.4 A 2 A 3 A 1.5 A
• 3. Çıkış Kablosu Harici Kablo

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Yükseklik 122 mm
• Genişlik 69 mm
• Derinlik 18 mm
• Ağırlık 204 g

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları E0027600 E0027601

Baseus EnerFill FC51 Bipow 2 Pro 22.5W 10000 mAh Powerbank Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.