Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2880 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
688 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Kapsama Alanı:
650 m²

Mercusys Halo H25BE Router (3lü) Fiyatları

Mercusys Halo H25BE Router (3lü) Fiyat Geçmişi

Mercusys Halo H25BE Router Ürün Ailesi

Mercusys Halo H25BE 2li Router 2'li 5.149,00 TL
Mercusys Halo H25BE 3lü Router 3'lü 7.079,38 TL

Mercusys Halo H25BE Router (3lü) Temel Özellikleri

2880 Mbps
688 Mbps
USB:
Yok
Var
650 m²
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var

Mercusys Halo H25BE Router (3lü) Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 688 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 2880 Mbps
• Veri Hızı Sembolü BE3600
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• OFDMA Var
• Bant Genişliği 160 MHz
• Veri Taşıma Kapasitesi 4096 QAM
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 2

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 3 adet
• Ethernet Özelliği 3xRJ45 (1Gb)
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Genişlik 128 mm
• Derinlik 81.3 mm
• Yükseklik 83.7 mm

Mercusys Halo H25BE Router İle En Çok Karşılaştırılan Routerlar

Mercusys Halo H25BE Router (3lü) Yorumları (13 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

EFI Shell Profil Resmi

230 yorum

EFI Shell Satışta olan ama siteye eklenmemişler:
TP-Link Deco X10-4G: https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_tp-link-deco-x10-4g1-pack-ax1500-mbps-190-mye-kadar-kapsama-4g-cat6-mesh-wi-fi-6-4g-modemi-1237068.html

TP-Link TX401: https://www.vatanbilgisayar.com/tp-link-tx401-10gbps-pci-e-ethernet-kart.html
TP-Link Archer TX50E: https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_tp-link-archer-tx50e-ax3000-mbps-wi-fi-6-bluetooth-50-pcie-adaptor-siyah-95677947.html

TP-Link TX201: https://www.hepsiburada.com/tp-link-tx201-2-5-gigabit-pci-express-ag-adaptoru-2500-mbps-rj45-port-2-5g-base-t-teknolojisi-windows-linux-destekli-yuksek-hizli-kablolu-masaustu-ag-karti-pm-HBC00003WO1JG
TP-Link Archer TXE75E: https://www.vatanbilgisayar.com/tp-link-archer-txe75e-574mbps-2402mbps-wi-fi-6-bluetooth-5-2-pci-e-kart.html

TP-Link Archer TX23U: https://www.hepsiburada.com/tp-link-archer-tx23u-mini-ax1800-wi-fi-6-kablosuz-usb-adaptor-1800-mbps-cift-bant-usb-3-0-dahili-surucu-tak-calistir-mu-mimo-ofdma-wpa3-guvenlik-kompakt-tasarim-wi-fi-alici-pm-HBC0000DMUF46

TP-Link Archer TBE400E: https://www.vatanbilgisayar.com/tp-link-archer-tbe400e-688mbps-2882mbps-2882mbps-tri-bant-wi-fi-7-bluetooth-pci-e-kart.html
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 gün önce
Epey Profil Resmi
Epey @EFI Shell Uygun olanlar zamanla eklenecek.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 14 saat önce
EFI Shell Profil Resmi

230 yorum

EFI Shell Ayrıca;
TP-Link TL-WR3002X
TP-Link Deco BE22
TP-Link Deco X1500
TP-link Deco X10-4G
TP-Link Deco PX10
TP-Link Archer TX50E
TP-Link TX201
TP-Link Archer TXE75E
TP-Link TX401
TP-Link UB600
TP-Link Archer TX23U
TP-Link Archer TBE400U
TP-Link Archer TX50U
TP-Link Archer T1300U Nano
TP-Link Archer TBE230U
TP-link Archer TBE400U Plus
TP-Link Archer TBE553E
TP-Link Archer TBE552E
TP-Link Archer TXE50UH
TP-Link Archer TXE70UH

Modelleri eklenmemiş ve satıştalar:
https://www.tp-link.com/tr/home-networking/all-adapter/
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @EFI Shell Zaman için eklenecektir.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
EFI Shell Profil Resmi

230 yorum

EFI Shell @Epey Size bu konuda söylediğim tüm Mercusys/TP-Link ürünleri artık komple satılıyor (eklenme zamanları gelmiş). Örnekler:
https://www.vatanbilgisayar.com/tp-link-ub600-bluetooth-6-0-nano-usb-adaptor.html
https://www.hepsiburada.com/tp-link-deco-be22-2-pack-wi-fi-7-mesh-sistemi-be3600-mbps-fiber-uyumlu-cift-bant-ai-roaming-2-adet-gigabit-port-200-cihaz-wpa3-vpn-mobil-uygulama-ile-kolay-kurulum-pm-HBC0000ASR6J1
https://www.vatanbilgisayar.com/tp-link-tx401-10gbps-pci-e-ethernet-kart.html
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 hafta önce
EFI Shell Profil Resmi

230 yorum

EFI Shell @Epey Başka şeyler eklemişsiniz ama bunları eklememişsiniz. Lütfen ekleyin artık ve Keenetic Hero 5G ve birkaç diğer 5G destekli routerı da 5G kategorisine ekleyin aynı NX505 vs. gibi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 hafta önce
ARM M***** Profil Resmi

43 yorum

ARM M***** ME25BE ve MA50G çıkmış:
https://www.mercusys.com/tr/product/details/me25be/
https://www.mercusys.com/tr/product/details/me50g/
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @ARM M***** Eklendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
EFI Shell Profil Resmi

230 yorum

EFI Shell MA70XE, MA86XE, MA37BE, MA86XH, MA47BE, MA510E, MA310E ürünleri çıkmış:
https://www.mercusys.com/tr/product/list-18851/?page=1
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
EFI Shell Profil Resmi

230 yorum

EFI Shell Halo H27BE, H47BE ve H37BE modelleri eklenmemiş:
https://www.mercusys.com/tr/product/details/halo-h27be/
https://www.mercusys.com/tr/product/details/halo-h37be/
https://www.mercusys.com/tr/product/details/halo-h47be/
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
EFI Shell Profil Resmi

230 yorum

EFI Shell @EFI Shell MA30H, MA14H, MA550H, MA210E, MA310E, MA510E, MA60XNB, MA70XM, MA86XH, MA37BE, MA72XH, H37BE, H85X, eklenmemiş. Bazısı şu anda bile satışta ayrıca. Diğerleri de yakında çıkacak.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @EFI Shell Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.