Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2880 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
688 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Kapsama Alanı:
460 m²

Mercusys Halo H25BE Router (2li) Fiyatları

Mercusys Halo H25BE(2-PACK) | Wi-Fi 7 Mesh Sistemi | BE3600 Mbps Hız | Fiber Uyumlu | Dual-Band | 3X1G Port | 460 M² Kapsama | Mlo | 320 Mhz, 4k-Qam | 8k Yayın | Kolay Kurulum ve Kullanım

Satıcı: prote | 6 yorum

5.174,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 5174.00
Mercusys Halo H25BE(2-pack) | Wi-Fi 7 Mesh Sistemi | BE3600 Mbps Hız | Fiber Uyumlu | Dual-Band | 3x1G Port | 460 m² Kapsama | MLO | 320 MHz, 4K-QAM | 8K Yayın | Kolay Kurulum ve Kullanım

Satıcı: Amazon.com.tr

5.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 5159
Tp-Link HALO H25BE 2 li Paket BE3600Mbps 3 Port Gigabit Mesh Wi-Fi 7 Menzil Uzatıcısı

Satıcı: ramazanmutlu

5.842,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 5842.97
MERCUSYS HALO H25BE BE3600 WIFI-7 Dual Band Router 2-li paket

Satıcı: onlinealisverisyap

5.858,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5858.21
Mercusys Halo H25be-2Pack Be3600 Wıfı7 Mesh Router 2-Li Paket

Satıcı: ZmTeknoloji

5.932,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 5932.60
Mercusys Halo H25be Wıfı7 Be3600 Dual Band Router 2-Li Set

Satıcı: ramazanmutlu

5.956,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 5956.60
Mercusys Halo H25BE(2-PACK) | Wi-Fi 7 Mesh Sistemi | BE3600 Mbps Hız | Fiber Uyumlu | Dual-Band | 3X1G Port | 460 M² Kapsama | Mlo | 320 Mhz, 4k-Qam | 8k Yayın | Kolay Kurulum ve Kullanım

Satıcı: onlinealisverisyap | 6 yorum

6.564,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 6564.88
Tp-Link HALO H25BE 2 li Paket BE3600Mbps 3 Port Gigabit Mesh Wi-Fi 7 Menzil Uzatıcısı

Satıcı: onlinealisverisyap

6.650,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 6650.67

Mercusys Halo H25BE Router (2li) Fiyat Geçmişi

Mercusys Halo H25BE Router Ürün Ailesi

Mercusys Halo H25BE 2li Router 2'li 5.149,00 TL
Mercusys Halo H25BE 3lü Router 3'lü 7.079,38 TL

Mercusys Halo H25BE Router (2li) Temel Özellikleri

2880 Mbps
688 Mbps
USB:
Yok
Var
460 m²
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var

Mercusys Halo H25BE Router (2li) Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 7 (802.11be)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 688 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 2880 Mbps
• Veri Hızı Sembolü BE3600
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• OFDMA Var
• Bant Genişliği 160 MHz
• Veri Taşıma Kapasitesi 4096 QAM
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 2

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 3 adet
• Ethernet Özelliği 3xRJ45 (1Gb)
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Genişlik 128 mm
• Derinlik 81.3 mm
• Yükseklik 83.7 mm

Mercusys Halo H25BE Router (2li) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.