Tenda Nova MX12 2'li Router

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2402 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Kapsama Alanı:
510 m²

Tenda Nova MX12 2'li Router Fiyatları

Tenda MX12 2-Pack AX3000 Wi-Fi 6 Access Poınt

Satıcı: Teknoreyonum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 5999.00
Tenda Nova WiFi 6 Mesh AX3000 Nova MX12 (2 Paket) - Tüm Ev WiFi 6 Mesh Sistemi - 460m² WiFi Kapsamı - Kolay Kurulum - WiFi Yönlendirici Tekrarlayıcı Değiştirme

Satıcı: Teknoreyonum

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 sn önce

2 5809
Tenda Mx12 2li Paket Wi-fi 6 Ax3000 Tüm Evi Kapsayan Mesh Sistemi

Satıcı: Teknoreyonum

5.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 5849.00
Tenda Nova MX12 AX3000 2.4 - 5 GHz 2402 Mbps 2'li Access Point

Satıcı: mediamarkt

6.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 6080.00
Tenda Nova Mx12 Ax3000 Wi-Fi 6 Mesh Sistem 2’li Paket 460 m² Kapsama Alanı Dual Band 2.4GHz & 5GHz Gigabit Port Ofdma + Mu-Mimo 6.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6399.00
Tenda Mx-12 2li Paket AX3000 Tüm Evi Kapsayan Wi-Fi 6 Mesh Sistemi

Satıcı: Teknoreyonum

6.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 6399.00
Tenda Mx12 2li Paket Wi-fi 6 Ax3000 Tüm Evi Kapsayan Mesh Sistemi

Satıcı: MediaMarkt

6.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 6400.00
TENDA NOVA MX12 (2-PACK) AX3000 2976 MBPS 2.4 GHZ & 5 GHZ MESH WIFI 6 INDOOR ACCESS POİNT/ROUTER

Satıcı: onlinealisverisyap

7.065,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 7065.15
Tenda Nova Mx12 (2-Pack) Ax3000 2976 Mbps 2.4 Ghz & 5 Ghz Mesh Wıfı 6 Indoor Access Point/Router

Satıcı: onlinealisverisyap

7.212,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

9 7212.20
TENDA MX12 574MBPS-2402MBPS DUAL-BANT WI-FI MESH Wi-Fi 6 ROUTER (2'Lİ) 7.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 7749.00
Tenda Mx-12 2li Paket AX3000 Tüm Evi Kapsayan Wi-Fi 6 Mesh Sistemi

Satıcı: onlinealisverisyap

8.014,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 8014.34
Tenda MX12 2Lİ Paket AX3000 Tüm Evi Kapsayan Mesh Sistemi

Satıcı: SMALLMAN

8.148,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 8148.44
Tenda Mx12 2Li Paket Ax3000 Tüm Evi Kapsayan Mesh Sistemi

Satıcı: Smallman

8.442,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

13 8442.00
Binbir Göz Bilgisayar Tenda Nova MX12 (2-Pack) AX3000 2976 Mbps 2.4 Ghz & 5 Ghz Mesh Wıfı 6 Indoor Access Point/router

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

9.875,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 9875.61

Tenda Nova MX12 2'li Router Fiyat Geçmişi

Tenda Nova MX12 2'li Router Ürün Ailesi

Tenda Nova MX12 2'li Router 510 m² 5.799,00 TL
Tenda Nova MX12 3'lü Router 650 m² 7.699,00 TL

Tenda Nova MX12 2'li Router Temel Özellikleri

2402 Mbps
574 Mbps
USB:
Yok
Var
510 m²
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Tenda Nova MX12 2'li Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 574 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 2402 Mbps
• Veri Hızı Sembolü AX3000
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• OFDMA Var
• Veri Taşıma Kapasitesi 1024 QAM
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 4
• Azami Anten Gücü 3 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 2 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

Tenda Nova MX12 2'li Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.