Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2402 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Hüzmeleme:
Var
Kapsama Alanı:
650 m²

Tenda Nova MX12 3'lü Router Fiyatları

Tenda Nova Mx12 Ax3000 Wi-Fi 6 Mesh Sistem 3’lü Paket 650 m² Kapsama Alanı Dual Band 2.4GHz & 5GHz Gigabit Port Kesintisiz Desteği 7.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 7699.00
Tenda Mx12 3 Lü Paket AX3000 Tüm Evi Kapsayan Wi-Fi 6 Mesh Sistemi

Satıcı: Teknoreyonum

8.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 8049.00
Tenda MX12 3 Lü Paket AX3000 Tüm Evi Kapsayan Wi-Fi 6 Mesh Sistemi

Satıcı: Teknoreyonum | 2 yorum

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 8299.00
Tenda Mx12 3 Lü Paket AX3000 Tüm Evi Kapsayan Wi-Fi 6 Mesh Sistemi

Satıcı: Teknoreyonum

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 8299.00
TENDA MX12 574MBPS-2402MBPS DUAL-BANT WI-FI MESH Wi-Fi 6 ROUTER (3'LÜ) 11.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 11179.00
Tenda MX12 3Lü Paket AX3000 Tüm Evi Kapsayan Mesh Sistemi

Satıcı: SMALLMAN

11.844,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 11844.67
Tenda Mx12 3Lü Paket Ax3000 Tüm Evi Kapsayan Mesh Sistemi

Satıcı: Smallman

12.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 12289.00
Mx12 3 Lü Paket Ax3000 Tüm Evi Kapsayan Mesh Sistemi

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

12.947,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 12947.70
Tenda Mx12 3 Lü Paket Ax3000 Tüm Evi Kapsayan Mesh Sistemi - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

13.836,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 13836.51

Tenda Nova MX12 3'lü Router Fiyat Geçmişi

Tenda Nova MX12 3'lü Router Ürün Ailesi

Tenda Nova MX12 2'li Router 510 m² 5.799,00 TL
Tenda Nova MX12 3'lü Router 650 m² 7.699,00 TL

Tenda Nova MX12 3'lü Router Temel Özellikleri

2402 Mbps
574 Mbps
USB:
Yok
Var
650 m²
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Tenda Nova MX12 3'lü Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

• Wi-Fi Var
• Wi-Fi Standardı Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Yayını 2 band
• Çalışma Frekansı 2.4 GHz 5 GHz
• Veri Hızı (2.4 GHz) 574 Mbps
• Veri Hızı (5 GHz) 2402 Mbps
• Veri Hızı Sembolü AX3000
• Hüzmeleme Var
• MU-MIMO Var
• OFDMA Var
• Veri Taşıma Kapasitesi 1024 QAM
• Anten Tipi Dahili Anten
• Anten Sayısı 4
• Azami Anten Gücü 3 dBi

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 2 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1.5 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

Tenda Nova MX12 3'lü Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.