Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2402 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Kapsama Alanı:
600 m²
Ethernet Hızı:

TP-Link Deco X50-PoE 3'lü Router Fiyatları

TP-Link Deco X50-PoE AX3000 Mbps PoE Ev Mesh Wi-Fi 6 Sistemi (Üçlü) 9.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 9899.00
Tp-Link Deco X50-Poe 3000 Mbps 3'Lü Router

Satıcı: Techburada

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 9999.00
Tp-Link Deco X50-PoE AX3000 Wi-Fi 6 Mesh Sistemi (3'lü Paket) 10.181,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 10191
TP-Link Deco X50-PoE 3-pack, AX3000 Mbps, PoE Destekli, Dual-Band, 2,5Gbps Ethernet Portu, 150 Cihaza Kadar Bağlantı, 600 m² 'ye Kadar Kapsama, Mobil Uygulama ile Kolay Kurulum, Wi-Fi 6 Mesh Sistemi

Satıcı: Techburada

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

4 10509
TP-Link Deco X50-PoE(3-pack) PoE Destekli Wi-Fi 6 Mesh Sistemi | AX3000 Mbps Hız | Fiber Uyumlu | Çift Bant | 2.5 Gbps Port | 150 Cihaz | 600 m² Kapsama Alanı | WPA3 | Mobil Uygulama ile Kolay Kurulum

Satıcı: Techburada | 24 yorum

10.518,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 10518.13
TP-Link Deco X50-PoE(3-pack) PoE Destekli Wi-Fi 6 Mesh Sistemi | AX3000 Mbps Hız | Fiber Uyumlu | Çift Bant | 2.5 Gbps Port | 150 Cihaz | 600 m² Kapsama Alanı | WPA3 | Mobil Uygulama ile Kolay Kurulum

Satıcı: Hepsiburada | 24 yorum

11.808,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 11808.10
Tp-Link Deco X50-Poe 3000 Mbps 3'Lü Router Poe Destekli Tüm Ev Mesh Wifi 6 Sistemi

Satıcı: nepalbilişim

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 11999.00
TP-LINK DECO X50-POE-3 AX3000 PoE'li Tüm Ev Mesh WiFi-6 Router 3-lü paket

Satıcı: onlinealisverisyap

12.657,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 12657.18
TP-LINK Deco X50-PoE AX3000 Mesh Router 3-lü paket

Satıcı: İntros

13.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 13299.00
TP-LINK Deco X50-PoE AX3000 Mesh Router 3-lü paket

Satıcı: onlinealisverisyap

14.365,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 14365.18
TP-LINK DECO X50-POE 3000 MBPS EV WI-FI 6 SİSTEMİ (3-PACK)

Satıcı: dualpazar

15.910,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 15910.02

TP-Link Deco X50-PoE 3'lü Router Fiyat Geçmişi

TP-Link Deco X50-PoE 3'lü Router Ürün Ailesi

TP-Link Deco X50-PoE 3'lü Router Temel Özellikleri

2402 Mbps
574 Mbps
USB:
Yok
Var
600 m²
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

TP-Link Deco X50-PoE 3'lü Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 2.5 Gbps 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 2 adet
• Ethernet Özelliği 1xRJ45 (1Gb) 1xRJ45 (2.5Gb)
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1.2 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 2 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 154 mm
• Derinlik 154 mm
• Yükseklik 69 mm

TP-Link Deco X50-PoE 3'lü Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.