TP-Link Deco X50-PoE Router

Wi-Fi Standardı:
Veri Hızı Sembolü:
Veri Hızı (5 GHz):
2402 Mbps
Veri Hızı (2.4 GHz):
574 Mbps
USB:
Yok
MU-MIMO:
Var
Kapsama Alanı:
230 m²
Ethernet Hızı:

TP-Link Deco X50-PoE Router Fiyatları

TP-Link Deco X50-PoE(1-pack) PoE Destekli Wi-Fi 6 Mesh Sistemi | AX3000 Mbps Hız | Fiber Uyumlu | Çift Bant | 2.5 Gbps Port | 150 Cihaz | 230 m² Kapsama Alanı | WPA3 | Mobil Uygulama ile Kolay Kurulum

Satıcı: Techburada | 9 yorum

3.644,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3644.77
TP-Link Deco X50-POE 3000 Mbps 1'li Router

Satıcı: TECHBURADA

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 3499.00
Tp-Link Deco X50-PoE AX3000 Wi-Fi 6 Mesh Sistemi (Tekli Paket) 3.479,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

3 3489
Tp-link Deco X50-Poe Wi-fi 6 AX3000 Tüm Ev Mesh Wifi Sistemi

Satıcı: Techburada

3.626,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 3626.07
Tp-Link DECO X50-POE 1Li Wi-Fi 6 AX3000 Tüm Evi Kapsayan Mesh Wifi Sistemi

Satıcı: TECHBURADA

3.647,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3647.05
TP-Link Deco X50-PoE 1-pack, AX3000 Mbps, PoE Destekli, Dual-Band, 2,5Gbps Ethernet Portu, 150 Cihaza Kadar Bağlantı, 230 m² 'ye Kadar Kapsama, Mobil Uygulama ile Kolay Kurulum, Wi-Fi 6 Mesh Sistemi

Satıcı: Amazon.com.tr

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 3809
Tp-link Deco X50-Poe Wi-fi 6 AX3000 Tüm Ev Mesh Wifi Sistemi

Satıcı: AKNOLOJİ

4.017,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 4017.60
Tp-Lınk Deco X50-Poe Ax3000 Poe'li Tüm Ev Mesh Wifi-6 Router

Satıcı: nepalbilişim

4.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4079.00
TP-Link Deco X50-PoE(1-pack) PoE Destekli Wi-Fi 6 Mesh Sistemi | AX3000 Mbps Hız | Fiber Uyumlu | Çift Bant | 2.5 Gbps Port | 150 Cihaz | 230 m² Kapsama Alanı | WPA3 | Mobil Uygulama ile Kolay Kurulum

Satıcı: Harar | 9 yorum

4.135,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 4135.06
TP-LINK DECO X50-POE AX3000 PoE'li Tüm Ev Mesh WiFi-6 Router

Satıcı: ZmTeknoloji

4.352,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 4352.70
TP-LINK DECO X50-POE AX3000 PoE'li Tüm Ev Mesh WiFi-6 Router

Satıcı: onlinealisverisyap

4.375,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 4375.93
Tp-Link DECO X50-POE 1Li Wi-Fi 6 AX3000 Tüm Evi Kapsayan Mesh Wifi Sistemi

Satıcı: ramazanmutlu

4.407,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 4407.13
Tp-Lınk Deco X50-Poe Ax3000 Poe'li Tüm Ev Mesh Wifi-6 Router

Satıcı: ZmTeknoloji

4.440,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4440.40
Tp-Link DECO X50-POE 1Li Wi-Fi 6 AX3000 Tüm Evi Kapsayan Mesh Wifi Sistemi

Satıcı: Nepal Bilişim

4.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 4449.00
TP-LINK TP-LİNK DECO X50-POE 1Lİ Wİ-Fİ 6 AX3000 TÜM EVİ KAPSAYAN MESH WİFİ SİSTEMİ

Satıcı: Nepal Bilişim

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 4599.00
Tp-Link Deco X50-Poe(1-Pack) Ax3000 Whole Home Mesh Beyaz

Satıcı: NETSİPARİS

6.167,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 6167.50

TP-Link Deco X50-PoE Router Fiyat Geçmişi

TP-Link Deco X50-PoE Router Ürün Ailesi

TP-Link Deco X50-PoE Router Temel Özellikleri

2402 Mbps
574 Mbps
USB:
Yok
Var
230 m²
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

TP-Link Deco X50-PoE Router Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

KABLOSUZ BAĞLANTI KABLOSUZ BAĞLANTI

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 2.5 Gbps 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 2 adet
• Ethernet Özelliği 1xRJ45 (1Gb) 1xRJ45 (2.5Gb)
• WAN Var
• USB Yok

GÜVENLİK ve KONTROL GÜVENLİK ve KONTROL

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1.2 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 2 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 154 mm
• Derinlik 154 mm
• Yükseklik 69 mm

TP-Link Deco X50-PoE Router Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı routerlar üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: AC1350'den AC1200'e düşüş veya 3 antenden 4 antene artış gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.