Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: gamers-arena
12.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 12499.00 A-Data Legend 970 2Tb Nvme Gen5 10000Mb\S 10000Mb\S Sleg-970-2000Gcı Ssd Disk 12.642,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 12642.06 A-Data LEGEND 970 2TB NVMe Gen5 10000MB\\s 10000MB\\s SLEG-970-2000GCI SSD Disk 12.621,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 12631 Adata LEGEND 970 2TB 10000-10000MB/s NVMe PCIe 5.0 m.2 Gen5 SSD (SLEG-970-2000GCI)Satıcı: Gamers Arena
13.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 13149.00 A-Data LEGEND 970 2TB NVMe Gen5 10000MB\s 10000MB\s SLEG-970-2000GCI SSD DiskSatıcı: Gamers Arena
13.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
5 13149.00 Adata LEGEND 970 2TB 10000-10000MB/s NVMe PCIe 5.0 m.2 Gen5 SSD (SLEG-970-2000GCI)Satıcı: Gamers Arena
13.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
6 13199.00 Adata Legend 970 Sleg-970-2000Gci 2 TB NVMe 10000/10000 MB/s Gen5 SSDSatıcı: Gamers Arena
13.439,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 13439.00 A-Data LEGEND 970 2TB NVMe Gen5 10000MBs 10000MBs SLEG-970-2000GCI SSD DiskSatıcı: GAMERS ARENA
13.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
8 13599.00