Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: gamers-arena
7.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 7249.00 A-Data Legend 970 1Tb Nvme Gen5 9500Mb\S 8500Mb\S Sleg-970-1000Gcı Ssd DiskSatıcı: Gamers Arena
7.293,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 7293.46 A-Data LEGEND 970 1TB NVMe Gen5 9500MB\\s 8500MB\\s SLEG-970-1000GCI SSD Disk 7.305,21 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 7315.21 A-Data LEGEND 970 1TB NVMe Gen5 9500MB\s 8500MB\s SLEG-970-1000GCI SSD DiskSatıcı: Gamers Arena
7.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 7609 A-Data LEGEND 970 1TB NVMe Gen5 9500MBs 8500MBs SLEG-970-1000GCI SSD DiskSatıcı: Gamers Arena
7.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 7599.00 Adata Legend 970 Sleg-970-1000Gci 1 TB NVMe 9500/8500 MB/s Gen5 SSDSatıcı: Gamers Arena
7.779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 7779.00