Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
40 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
75 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Adata Ultimate SU650 SSD (2 TB) Fiyatları

Adata SU650 ASU650SS-2TT-R 2.5" 2 TB SATA 3D NAND SSD

Satıcı: teknostok

13.758,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 13758.29
Adata SU650 ASU650SS-2TT-R 2.5" 2 TB SATA 3D NAND SSD

Satıcı: Uzmanlarpc

14.264,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 14264.37
Adata Su650 2Tb 520/450Mb/S 2.5" Sata3 Ssd Asu650ss-2Tt-R 3D-Nand

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

14.508,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 14508.80
ADATA SU650 2TB 520/450MB/s 2.5 SATA3 SSD ASU650SS-2TT-R 3D-NAND

Satıcı: onlinealisverisyap

14.526,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 14526.00
Adata Su650 2Tb 520/450Mb/S 2.5" Sata3 Ssd Asu650ss-2Tt-R 3D-Nand

Satıcı: onlinealisverisyap

14.651,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 14651.70
Adata SU650 ASU650SS-2TT-R 2tb 520MB/S-450MB/S Sata 6gb/s 2.5" 3D Nand SSD Disk

Satıcı: teknostok | 12 yorum

15.341,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 15341.79
Adata SU650 ASU650SS-2TT-R 2TB 520MB/s-450MB/s SATA 6Gb/s 2.5'' 3D NAND SSD Disk

Satıcı: onlinealisverisyap

16.489,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 16489.60
Adata 2Tb 2.5" Su650 520-450Mb-S Asu650Ss-2Tt-R Ssd Harddisk

Satıcı: pazareyle

16.748,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 16748.76
ADATA SU650 2TB 520/450MB/s 2.5" SATA3 SSD ASU650SS-2TT-R 3D-NAND

Satıcı: Hızlı Stok

17.048,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 17048.86
Adata 2Tb 2.5" Su650 520-450Mb-S Asu650Ss-2Tt-R Ssd Harddisk - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

17.968,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 17968.49
Adata 2Tb 2.5"" Su650 520-450Mb-S Asu650Ss-2Tt-R Ssd Harddisk

Satıcı: Erenler Ticaret

23.405,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 23405.68

Adata Ultimate SU650 SSD (2 TB) Fiyat Geçmişi

Adata Ultimate SU650 SSD (2 TB) Temel Özellikleri

40 K IOPS
75 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
1.120 TBW

Adata Ultimate SU650 SSD (2 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 2 TB
• Sıralı Yazma 450 MB/s
• Sıralı Okuma 520 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 75 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 40 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 1.120 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Soğutucu Yok
• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 70 mm
• Genişlik 100 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 47.5 g
• Renk Seçenekleri Siyah
• Aydınlatma Yok

Adata Ultimate SU650 SSD (2 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.