Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
40 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
65 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Adata Ultimate SU650 SSD (1 TB) Fiyatları

Adata ASU650SS-1TT-R SU650 2.5" 1tb (520/450MB/S) Sata (3d Nand) SSD Disk

Satıcı: muyubi | 11 yorum

7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 7899.00
Adata ASU650SS-1TT-R SU650 2.5" 1 TB 520/450MB/S Sata 3D Nand SSD Disk

Satıcı: Mavilim_Elektronik

8.006,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 8006.70
Adata 1TB 2.5" SU650 520-450MB-s ASU650SS-1TT-R Ssd Harddisk

Satıcı: SMALLMAN

8.387,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 8387.46
Adata 1TB 2.5" SU650 520-450MB-s ASU650SS-1TT-R Ssd Harddisk

Satıcı: Smallman

8.690,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 8690.10
Adata ASU650SS-1TT-R SU650 2.5" 1 TB 520/450MB/S Sata 3D Nand SSD Disk

Satıcı: azomik

8.756,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 8756.46
Adata 1TB 2.5" SU650 520-450MB-s ASU650SS-1TT-R Ssd Harddisk

Satıcı: MavilimElektronik

8.967,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 8967.26
ADATA ASU650SS-1TT-R SU650 2.5" 1TB (520/450MB/s) SATA (3D NAND) SSD Disk

Satıcı: SMALLMAN

9.083,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 9083.98
Adata ASU650SS-1TT-R SU650 2.5" 1tb (520/450MB/S) Sata (3d Nand) SSD Disk

Satıcı: Hepsiburada | 11 yorum

9.226,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 9226.13
Adata 1 Tb 2.5" Su650 520-450Mb-S Asu650Ss-1Tt-R Ssd Harddisk

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

9.362,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 9362.29

Adata Ultimate SU650 SSD (1 TB) Fiyat Geçmişi

Adata Ultimate SU650 SSD (1 TB) Temel Özellikleri

40 K IOPS
65 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
600 TBW

Adata Ultimate SU650 SSD (1 TB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 1 TB
• Sıralı Yazma 450 MB/s
• Sıralı Okuma 520 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 65 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 40 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 600 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 70 mm
• Genişlik 100 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 47.5 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Adata Ultimate SU650 SSD (1 TB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.