Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Apacer Panther AS340 240GB 550-520MB/s Sata 3 SSD AP240GAS340G-1
Satıcı: netsiparis | 76 yorum
2.719,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 2719.40
Apacer Panther AS340 240GB 550/520 MB/s 2.5" SATA 6Gb/s SSD Disk - AP240GAS340G-1 Satıcı: netsiparis
2.523,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 2533.4
Apacer 240GB Panther AS340 550-520MB-s Sata 3 SSD AP240GAS340G-1 Ssd Harddisk Satıcı: netsipariş
2.538,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 2538.00
Apacer 240 Gb Panther Ssd As340/240Gb 2,5" 550-520 Mb/S Ap240gas340g-1
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
2.615,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 2615.60
Apacer Panther AS340 240GB 550/520MB/s 2.5" SATA3 SSD Disk () Satıcı: Core Bilgisayar
3.430,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 3430.36
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ