Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Apacer Panther AS340 480GB 550/520 MB/s 2.5" SATA 6Gb/s SSD Disk - AP480GAS340G-1 Satıcı: netsiparis
4.311,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
1 4321.6
Apacer 480GB Panther AS340 550-520MB-s Sata 3 SSD AP480GAS340G-1 Ssd Harddisk Satıcı: netsipariş
4.160,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 4160.14
480 Gb Apacer Panther Ssd As340/480Gb 2,5" 550-520 Mb/S Ap480Gas340G-1 Satıcı: Arslan Bilgisayar
4.234,96 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 4244.96
Apacer 480 Gb Panther Ssd As340/480Gb 2,5" 550-520 Mb/S Ap480gas340g-1
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
4.352,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 4352.50
480 Gb Apacer Panther Ssd As340/480Gb 2,5" 550-520 Mb/S Ap480gas340g-1
Satıcı: Netsiparis
4.380,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 4380.70
Apacer Panther AS340 480GB Sata 3 SSD 500-520 MB/s Okuma ve 550 MB/s Yazma Hızı ile Güçlü Depolama AP480GAS340G-1
Satıcı: netsiparis | 2 yorum
4.631,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 4631.60
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ