Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Bory R500 SSD (256 GB) Fiyatları

Bory R500-C256G 256GB 550MB-500MB SATA 3 SSD

Satıcı: Ümitbilgisayar | 17 yorum

2.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 2050.00
256 Gb Bory Sata3 R500-c256g Ssd 550/510 Mbs

Satıcı: mercanbilisimordu

2.019,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2019.40
Bory R500-C256G Sata3 256 GB SSD 550/510 Mbs Harddisk

Satıcı: BilsoyTeknoloji

2.116,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2116.00
Bory Sata3 R500-C256G 256 GB SSD 550/510 Mbs Hızında Güney Kore Menşeli Yüksek Kapasite

Satıcı: HAKAN BİLGİSAYAR SATIŞ

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 2199.00
Bory R500-C256G 256GB (550/510MB/s) 2.5" SATA3 SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.283,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 2283.35
Bory R500-C256g 256Gb (550/510Mb/S) 2.5" Sata3 Ssd

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.286,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 2286.90
256 Gb Bory Sata3 R500-c256g Ssd 550/510 Mbs (3 Yıl Garantili)

Satıcı: LowellTeknoloji

2.367,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 2367.86
Bory R500- C256G Sata 3.0 256 GB SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.404,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 2404.64
Bory 256 Gb Sata3 R500-C256G Ssd 550/500 Mbs SSD

Satıcı: Arslan Bilgisayar

2.417,76 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2427.76
Bory R500-C256g Sata 3.0 2.5" 256 Gb Ssd

Satıcı: Kraft Online

2.472,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 2472.50
256 Gb Bory Sata3 R500-c256g Ssd 550/510 Mbs (3 Yıl Garantili)

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

2.848,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 2848.14
BORY 256GB Sata3 R500-C256G SSD 550/510 MBS Resmi Distribütör Garantili

Satıcı: nifbilişim

3.101,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 3101.06

Bory R500 SSD (256 GB) Fiyat Geçmişi

Bory R500 SSD (256 GB) Temel Özellikleri

Bory R500 SSD (256 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Bory R500 SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Bory R500 SSD (256 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.