Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:

Bory R500 SSD (512 GB) Fiyatları

Bory 512 GB Sata3 R500-C512G SSD 550/510 MB/sn Okuma Yazma Hızı M.2 PCIe Bağlantı Tipi

Satıcı: HAKAN BİLGİSAYAR SATIŞ

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 3199.00
Bory 512 Gb Sata3 R500-C512g Ssd Disk (550 Mbs Okuma/510 Mbs Yazma)

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

3.487,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3487.50
512 Gb Bory Sata3 R500-c512g Ssd 550/510 Mbs (3 Yıl Garantili)

Satıcı: Perfektmarket

3.548,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 3548.00
Bory R500-C512G 512GB Sata 3 SSD 2,5 mm Kalınlık ile Yüksek Okuma ve Yazma Hızı

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

3.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 3750.00
BORY 512 Gb Sata3 R500-c512g Ssd Disk (550 Mbs Okuma/510 Mbs Yazma)

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

3.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 3750.00
Bory R500-C512g Sata3 512 Gb Ssd 550/510 Mbs Harddisk

Satıcı: Anka Bilgisayar

3.874,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3874.10
Bory R500-C512G 512GB (550/510MB/s) 2.5" SATA3 SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.958,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 3958.43
512 Gb Bory Sata3 R500-c512g Ssd 550/510 Mbs (3 Yıl Garantili)

Satıcı: LowellTeknoloji

4.097,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 4097.46
BORY 512 Gb Sata3 R500-c512g Ssd Disk (550 Mbs Okuma/510 Mbs Yazma)

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.170,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 4170.03
512 GB BORY SATA3 R500-C512G SSD 550/510 MBS (3 YIL GARANT L )

Satıcı: UZMANLARPC

4.293,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 4293.36
BORY 512 Gb Sata3 R500-c512g Ssd Disk (550 Mbs Okuma/510 Mbs Yazma)

Satıcı: Kraft Online

4.507,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 4507.60
BORY 512 Gb Sata3 R500-c512g Ssd Disk (550 Mbs Okuma/510 Mbs Yazma)

Satıcı: nifbilisim

4.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 4995.00

Bory R500 SSD (512 GB) Fiyat Geçmişi

Bory R500 SSD (512 GB) Temel Özellikleri

Bory R500 SSD (512 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Renk Seçenekleri Siyah

Bory R500 SSD İle En Çok Karşılaştırılan Sabit Diskler

Bory R500 SSD (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.