Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
360 TBW

Crucial BX500 SSD Fiyatları

CRUCIAL 1TB BX500 CT1000BX500SSD1 540- 500MB/ SSD SATA-3 Disk Kutusuz

Satıcı: onlinealisverisyap

6.950,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6950.92
Crucıal 1Tb Bx500 Ct1000bx500ssd1 540- 500Mb/ Ssd Sata-3 Disk Kutusuz

Satıcı: onlinealisverisyap

7.017,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7017.50
Crucial 1TB BX500 Serisi 3D NAND Sata 3.0 SSD (Okuma 540MB / Yazma 500MB)

404 yorum

7.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 7059.00
Crucıal 1Tb Bx500 Ct1000bx500ssd1 540- 500Mb/ Ssd Sata-3 Disk Kutusuz

Satıcı: ramazanmutlu

7.124,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7124.00
Crucial BX500 CT1000BX500SSD1 1 TB 2.5" 500/540 3D Nand SATA 3 SSD

Satıcı: parnet

8.237,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 8237.23
Crucial CT1000BX500SSD1 1 TB 540/500MB/s 2.5 inch SSD Harddisk

Satıcı: Parnetmarket

9.597,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 9597.54
Crucial 1TB BX500 CT1000BX500SSD1 540- 500MB/ SSD SATA-3 Disk Kutusuz

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

9.664,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 9664.70
Crucial CT1000BX500SSD1 sata 3.0 1 TB SSD

Satıcı: Parnet

9.838,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 9838.46
CRUCIAL 1TB BX500 CT1000BX500SSD1 540- 500MB/ SSD SATA-3 Disk Kutusuz

Satıcı: Hızlı Stok

12.424,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 12424.13
Crucial BX500 1000 GB 2.5" SATA 3 SSD 3D Nand 500-599 MB/s Okuma Hızı 450-599 MB/s Yazma Hızı

Satıcı: MAGNUM | 250 yorum

15.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 15999.90

Crucial BX500 SSD Fiyat Geçmişi

Crucial BX500 SSD Temel Özellikleri

360 TBW

Crucial BX500 SSD Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

Crucial BX500 SSD Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.