Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Crucial BX500 2000GB SSD SATA 3 Bağlantı Tipi 540-500 MB/s Okuma Yazma Hızı 3D NAND SATA 2.5 CT2000BX500SSD1
Satıcı: QUEENCK | 33 yorum
15.809,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 15809.07
Crucial BX500 CT2000BX500SSD1 2.5" 2 TB 540/500 MB/S 3D Nand SATA SSD Satıcı: gokkusagibilgisayar
19.052,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 19052.78
Crucial 2TB BX500 Serisi 3D NAND Sata 3.0 SSD (Okuma 540MB / Yazma 500MB) 404 yorum
19.119,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
3 19119.00
Crucial BX500 CT2000BX500SSD1 2.5" 2 TB 540/500 MB/S 3D Nand SATA SSD Satıcı: 4berry
19.798,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 19798.40
Crucial Bx500 2tb Ssd Disk 540 Mb Okuma / 500 Mb Yazma Satıcı: 4Berry
20.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 20490.00
Crucial BX500 2TB 2.5" SSD – 540MB/s SATA III Yüksek Performans Dahili SSD Disk Satıcı: 4berry
21.897,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 21897.50
Crucial BX500 2TB 2.5" SSD-540MB/s SATA III Yüksek Performans Dahili SSD Disk Satıcı: 4Berry
23.050,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
7 23050.00
TEMEL ÖZELLİKLER
KAPASİTE VE HIZ