Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Techburada
4.569,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 4569.00 Crucial P3 CT2000P3SSD8 2TB 3500-3000MB/s M.2 PCI-Express 3.0 SSDSatıcı: Tekofis Bilgisayar
4.550,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
2 4550.00 Crucial P3 CT2000P3SSD8 2 TB 3500/3000 MB/S PCIe M.2 NVMe SSDSatıcı: Techburada
4.559,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 4559.05 Crucial CT2000P3SSD8 PCIe Gen 3x4 2 TB SSDSatıcı: TECHBURADA
4.578,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 4578.24 Crucial P3 2tb 3D Nand Nvme Pcıe M.2 SSD (3500-3000 Mb/s) CT2000P3SSD8Satıcı: Techburada | 45 yorum
4.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 4699.00 Crucial 2TB P3 Serisi NVMe SSD (Okuma 3500MB/ Yazma 3000MB)87 yorum
4.719,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 4719.26 Crucial P3 2tb 3d Nand Nvme Pcıe M.2 Ssd 3500-3000 Mb/s Ct2000p3ssd8Satıcı: Techburada | 8 yorum
4.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 4749.00 Crucial CT2000P3SSD8 PCIe Gen 3x4 2 TB SSDSatıcı: GarajOnline
4.906,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
8 4906.06 Crucial P3 CT2000P3SSD8 2 TB 3500/3000 MB/S PCIe M.2 NVMe SSDSatıcı: GarajOnline
5.192,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
9 5192.89 Crucial P3 2tb 3d Nand Nvme Pcıe M.2 Ssd 3500-3000 Mb/s Ct2000p3ssd8Satıcı: Garaj Online Elektronik
5.278,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 5278.05 Crucial P3 Ct2000p3ssd8 2Tb 3500-3000Mbs M.2 Ssd Sabit DiskSatıcı: Garaj Onlıne
5.278,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
11 5278.06 Crucial P3 CT2000P3SSD8 2 TB 3500/3000 MB/S PCIe M.2 NVMe SSDSatıcı: Aison
5.480,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
12 5480.00