Kapasite:
Depolama Teknolojisi:
Veri Yolu:
Bağlantı Arayüzü:
Rastgele Okuma (QD32):
50 K IOPS
Rastgele Yazma (QD32):
57 K IOPS
Sıralı Okuma:
Sıralı Yazma:

Dahua DHI-SSD-C800AS128G SSD (128 GB) Fiyatları

Dahua 128GB SATA3 SSD 550MB/s Okuma 460MB/s Yazma Hızı ile Hızlı Veri Transferi

Satıcı: TBG | 5 yorum

1.654,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 1654.00
HDD SSD 128GB DAHUA C800AS128G 550/460 2.5" SATA3

Satıcı: Ptd Bilişim

1.588,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 1588.69
Dahua C800A SSD-C800AS128G 128GB (550/460MB/s) 2.5" SATA SSD (Siyah)

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.615,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 1615.01
Dahua DHI-SSD-C800A 2.5" 128 GB SATA 3 SSD

Satıcı: lowellteknoloji

1.636,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 1636.68
DAHUA C800AS128G, 128GB, 550/460, 2,5" SATA3, SSD

Satıcı: LowellTeknoloji

1.672,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 1672.26
Dahua DHI-SSD-C800A 2.5" 128 GB SATA 3 SSD

Satıcı: onlinealisverisyap

1.686,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 1686.93
Dahua Sata 3.0 120 GB SSD

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.696,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 1696.53
DAHUA C800A Sata3 550460Mbs 2.5 28GB (SSD-C800AS28G)

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1749.00
DAHUA C800A 128GB 530/450MB/s SATA 3.0 SSD SSD-C800AS128G

Satıcı: UZMANLARPC

2.096,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 2096.86
DAHUA SSD-C800AS128G C800A 2.5" 128GB (500/400MB/s) SATA (3D TLC) SSD Disk

Satıcı: Hızlı Stok

2.258,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 2258.46

Dahua DHI-SSD-C800AS128G SSD (128 GB) Fiyat Geçmişi

Dahua DHI-SSD-C800AS128G SSD (128 GB) Temel Özellikleri

50 K IOPS
57 K IOPS
Çerçeve Boyutu:
Veri Yazma Garantisi:
64 TBW

Dahua DHI-SSD-C800AS128G SSD (128 GB) Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

KAPASİTE VE HIZ KAPASİTE VE HIZ

• Kapasite 128 GB
• Sıralı Yazma 460 MB/s
• Sıralı Okuma 550 MB/s
• Rastgele Yazma (QD32) 57 K IOPS
• Rastgele Okuma (QD32) 50 K IOPS
• Veri Yazma Garantisi 64 TBW

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Çerçeve Boyutu 2.5 İnç
• Yükseklik 100.4 mm
• Genişlik 70.1 mm
• Derinlik 7.1 mm
• Ağırlık 40 g
• Renk Seçenekleri Siyah

Dahua DHI-SSD-C800AS128G SSD (128 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.